Okresní přebor

Již jistý přeborník z Kájova si ve Zlaté Koruně nenechal pokazit mistrovské oslavy, i když v úvodu prohrával, nakonec s přehledem vyhrál. Po utkání pak Kájovští převzali z rukou předsedy OFS Václava Domina pohár pro vítěze přeboru. Ve Větřní z přímého souboje dvou nejlepších kanonýrů vyšel vítězně domácí Milan Homer, jenž se dvaadvacátou trefou vyhoupl do čela tabulky střelců. Větřínští si navíc udrželi druhou příčku před Malontami, které si zapíší kontumační výhru nad sestupujícím Holubovem, jenž se k utkání nedostavil. Další událostí kola je desetibranková kanonáda Chvalšin do sítě Soběnova, při které se čtyřmi góly během dvaceti minut druhé půle blýskl domácí matador Martin Vosika.

Výsledky 20. kola OPM: Z. Koruna – Kájov 2:4 (1:1) Kalista, Šustr – Bandura 2, M. Schönkypl, P. Schönkypl, Větřní – Frymburk B 3:2 (1:1) Dekret, Opekar, Homer – Tomka, Skípala, Malonty – Holubov 3:0 kontumace, Chvalšiny – Soběnov 10:0 (3:0) Vosika 4, Sluka 2, Holas, Sadloň, Tancer, P. Postl, Světlík – Přídolí 0:3 (0:1) Brož, Pavlis, Kališ, Nová Ves B – Benešov 6:2 (4:0) L. Veverka 3, Březina, Ševčík, L. Postl – Novotný, Gušl.

Okresní soutěž

Vyšebrodský lídr soutěže měl v tomto kole volno, a tak se jeho náskok na druhou Černou, jež vyhrála v dolním Dvořišti, zmenšil na jeden bod.

Výsledky 20. kola OSM: D. Dvořiště B – Černá 2:4 (1:3) T. Bóga, Kozák – Koza 4, Pohorská Ves – Rožmberk 2:6 (1:3) M. Šoma, E. Šoma – Trapl 3, Zábranský 2, Krotký, Větřní B – Přídolí B 1:0 (0:0) Křížek, H. Dvořiště – Velešín B 3:1 (1:0) Š. Hošek, Měchura, Petr Karala – Bican, Křemže B – Romo Č. Krumlov 0:1 (0:0) Mir. Kotlár, V. Brod B volno.