Křemže – Čtyři Dvory B 2:0 (0:0)

Dopolední partie nabídla v první půli sotva průměrný fotbal bez šancí. Jedinou gólovku měli domácí až krátce před pauzou, kdy po centru Bartoše dorážel Štindl, ale ze dvou kroků namířil jen do náruče brankáře Bauera. Nezáživný fotbal pak pokračoval i po obrátce. Po hodině hry zahráli hosté ve vápně rukou, ale trápení neměl být konec. Z nařízené penalty totiž Matoušek pouze nechal vyniknout Bauera, který slabou střelu v pohodě kryl (v minulém ročníku neomylný domácí exekutor pokutových kopů už podruhé na podzim zklamal). Do karet domácím pak nahrála nedisciplinovanost hostujícího Bohdala, který za vražení do protihráče v přerušené hře putoval v 70. minutě předčasně pod sprchy. Ani v početní výhodě ale Křemežští nijak nedominovali. Když už to vypadalo, že se body budou dělit, přišel nečekaný finiš. V poslední minutě pálil zpoza vápna Edelman a Bauerem vyražený míč v tísni doklepl Štindl na 1:0. Hosté ve snaze vyrovnat otevřeli hru a domácí v poslední čtvrté minutě nastavení z brejku upravili tečovanou střelou P. Kouby na konečných 2:0.

Křemže: Linha – Stráský, Matoušek, Čondl, Filip (77. Čadek) – Bartoš (46. Š. Opekar), Chromý, Edelman, P. Kouba – Brabec, Štindl (90. Hucek).