O napravení reputace se pokusili fotbalisté Dynama Č. Budějovice ve včerejším domácím utkání s Olomoucí B.
Do zápasu naskočila stejná sestava, která vydolovala bod v Hradci Králové. Utkání začalo pro Jihočechy nejhůř, jak mohlo. V 5. minutě zahrál Dvořák rukou v pokutovém území, rozhodčí Adámková nařídila pokutový kop. Ten Tomáš Malec proměnil – 0:1.
Domácí tým hrozil soupeři především z rohových kopů, jenže Hálovi chyběla přesnost, Karafiát zase netrefil jak chtěl. Úspěšný vstup do utkání Hanáky povzbudil.
Naopak Dynamo pokračovalo v sérii podzimních nevýrazných výkonů.
Do druhé půle nahradili Fundu s Buchvaldkem Linhart a Pešek. V 55. minutě byli Jihočeši na hřišti tak nedůslední, že nechali projít pokutovým územím Štěpána, ten vrátil míč Hladíkovi, který měl dost času na otočku i přesnou ránu – 0:2.
Šimák, který se na hřišti nemohl dostat do potřebného tempa, předvedl geniální průnik v 63. minutě. Prokličkoval až před brankáře Spurného, elegantně ho obhodil a snížil na 1:2.
V 82. přidal druhý gól po dorážce ještě Malec.
Dynamo prohrálo doma s rezervou Olomouce: 1:3
Branky: 63. Šimák – 6. a 82. Malec (pen.), 56. Hladík.
ŽK: 4:2. Diváků: 1217.