Fotbalistky Spartaku poprvé vyhrály

Kaplice - Fotbalistky kaplického Spartaku zvládly třetiligovou premiéru na domácím hřišti, kde si proti soupeři od Karlštejna připsaly první body v republikové soutěži.

9.9.2010

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Daniel Seifert

Kaplice – Mořina 5:0 (3:0)

Domácí hráčky nastoupily s elánem a chutí odčinit předchozí prohru z Holoubkova. Už ve 3. minutě měla vyloženou šanci V. Jedličková, ale branku hostů přestřelila. Na první ligový gól přesto „Kapličandy“ nečekaly dlouho. Za dalších pět minut se po centru V. Jedličkové v koncovce prosadila kapitánka Křivová a otevřela skóre – 1:0.

Za chvíli i ve své druhé velké šanci netrefila V. Jedličková, ale v 19. minutě přidali domácí důležitou druhou branku. Po přihrávce Vocedálkové obešla brankářku Čábelová a zvýšila na 2:0. Hostující hráčky vzápětí z velké šance odmítly snížení a naopak zanedlouho inkasovaly potřetí z kopačky V. Jedličkové.

Po změně stran sice byly hráčky hostujícího Baníku vyrovnanějším soupeřem, orazítkovaly i tyč domácí svatyně, ale do střelecké listiny se zapisovali opět jen domácí. Druhým gólem v utkání zvyšovala na 4:0 v 73. minutě Křivová a tečku za sedm minut udělala přesně hlavičkující Vaňková – 5:0.

Kaplice: Petržalová – V. Jedličková, Tošilová, Křivová, Vocedálková, H. Tomášová, L. Tomášová, Kováříková, Bartková (69. Doubravová), Čábelová, Vaňková.

9.9.2010 VSTUP DO DISKUSE
Do podzemních tepen města vidí málokdo, ale víka od kanalizace si u nás fotí celý svět.

Osud čističky bude mít vliv na kapsy Krumlováků

Takhle to vypadá, když mají policisté den blbec.
AUTOMIX.CZ
45

Policie v nesnázích: kuriózní nehody strážců zákona

Do Jižních Čech přišly tropy, zvyšuje se nebezpečí požárů

Jižní Čechy - V pátek 23. června od 12 hodin platí pro Jihočeský kraj další výstražná informace ČHMÚ upozorňující na vysoké teploty. Vlna veder zasáhne celý kraj, teploty se budou pohybovat nad 30 °C. Ve stejný čas pak vstoupí v platnost další výstraha, a to na nebezpečí vzniku požárů.

AKTUALIZUJEME

Spadlé stromy po noční bouřce zastavily i vlaky, lidé jsou bez proudu

Jižní Čechy - V noci na pátek se nad jižními Čechami přehnala silná bouřka. Na Jindřichohradecku, respektive na Suchdolsku a Třeboňsku zůstala řada domácnosti bez proudu.

Kam můžete v pátek na Českokrumlovsku za zábavou

Českokrumlovsko - Jestli například ještě neznáte Prádelnu session v Českém Krumlově, v pátek to můžete napravit a bavit se tam až hluboko do noci.

Snížení odměn v nemocnicích je tutovka

České Budějovice - Ročně kraj ušetří 24 miliony korun. Vysoké odměny vedení společnosti Jihočeské nemocnice jsou již minulostí, za níž včera zavřeli dveře zastupitelé Jihočeské kraje.