VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbalový víkend na jihu Čech

Jižní Čechy - Tradičně přinášíme víkendový program fotbalových zápasů na jihu Čech. Není-li uvedeno jinak, úřední začátky jsou v 17:00 hodin.

21.4.2017
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Pavel Slavíček

Sobota

III. LIGA: Písek – Hradec Král. (10:15).

DIVIZE: Čížová – Motorlet (13:30).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Písek B – Želeč (13:15), J. Hradec – Osek (10:30 Vajgar), Dačice – Ševětín, Čimelice – Rudolfov, Planá/Luž. – Hluboká, Katovice – Soběslav, Protivín – Olešník.

I. A TŘÍDA: Vimperk – M. Tábor (15), S. Ústí – Chýnov, Blatná – Prachatice, Vodňany – Bernartice, N. Včelnice – Nemanice (13:30), Planá u ČB – Veselí (13:30), J. Hradec B – Slavia ČB (14:30 Vajgar), D. Voda – Loko ČB, Větřní – N. Bystřice, Velešín – Čt. Dvory, Hrdějovice – Roudné B.

I. B TŘÍDA: Chvalšiny – Ledenice (13:30), Loučovice – Bavorovice (13:30), T. Sviny – Olešnice, Dříteň – Kam. Újezd, Frymburk – Chlum, Stachy – Vl. Březí (15), Vacov B – Sousedovice, Chelčice – Lhenice, Strunkovice – Sedlec, Volyně – Čkyně, Zliv – Netolice, Sm. Lhota – Božetice (13:30), Sedlice – Bělčice (13:30), Putim – Strakonice (13:30), Semice – Kestřany (13:30 Albrechtice), Kluky – Chyšky (16), Štěkeň – Mirovice, Řepeč/ Opařany – Ml. Vožice (10:30 Řepeč), Malšice – Lišov (15), R. Hory – D. Bukovsko, K. Řečice – Jistebnice.

LIGA ML. DOROSTU: Táborsko – Žižkov (10:15 Viktoria),

LIGA ML. ŽÁCI: Táborsko – Příbram (10 Svépomoc).

KP DOROSTU: SKP ČB – Čt. Dvory/Ševětín (10), Milevsko – Č. Krumlov (10), Strakonice – Prachatice (10 Fezko).

I. A DOROSTU: Rudolfov – Větřní/Loučovice (10), Suchdol – Hrdějovice/Lišov (10 Rapšach), K. Újezd/Boršov – Malonty/D. Dvořiště (10 Kam. Újezd), Kaplice – Mladé (10), Osek/Sedlice – Vl. Březí (10), Poříčí – Vacov (10), Hluboká – Sepekov (10), Hradiště – Zliv/Olešník (10), Protivín – Dříteň B/Vodňany B (10).

KP ŽÁCI: M. Tábor/Větrovy – Č. Krumlov (9:30 Meteor), Třeboň/D. Voda – Soběslav (10 Třeboň), Vimperk – Milevsko (10), Prachatice – Roudné (10), Loko ČB – SKP ČB (10).

I. A ŽÁCI: Trh. Sviny – Kunžak/Strmilov (9:30), Lomnice – Slavonice/St. Město (10),, N. Bystřice/J. Hradec B – Suchdol/Č. Velenice (10 N. Bystřice), Vodňany – Rudolfov (10), Týn – Slavia ČB (10).

DIVIZE ŽENY: Hradiště – Blatná (13:30), Protivín – Borovany (14), Kaplice – Hrádek (16), J. Hradec – Mokré (16.30).

Neděle

KRAJSKÝ PŘEBOR: Třeboň – Milevsko (10:30).

I. A TŘÍDA: N. Ves/Brloh – Dražice (15 Nová Ves), Milevsko B – Týn, Hradiště – Vacov.

I. B TŘÍDA: Vyšší Brod – Suchdol (16), Kaplice – N. Ves, Lažiště – Záblatí (14), Osek B – Sepekov (15), Lomnice – Třeboň B (10), Třebětice – Lom u Tábora(15), Březnice – Slavonice (16).

LIGA ST. ŽÁCI: Písek – Petřín Plzeň (13), Táborsko – Kladno (10 Svépomoc).

LIGA ML. ŽÁCI: Písek – Dynamo ČB (10).

KP DOROSTU: Roudné – Trh. Sviny (9:30), Vodňany/Dříteň – Loko ČB (10), Slavia ČB – Třeboň/D. Voda (10).

I. A DOROSTU: Borovany – Lomnice (10), Zdíkov/Stachy – Čkyně/Š. Hoštice (10 Zdíkov), Katovice/S. Hoštice – Blatná/Bělčice (10 Katovice), Vimperk – Volyně( 10), Ševětín B/Čt. Dvory B – Jankov (10:15 Ševě᠆tín), Soběslav – N. Bystřice (10), Chotoviny /Jistebnice – Kunžak/Studená (10 Chotoviny), Dačice/Hobzí – S. Ústí (10 Dačice), Vě᠆trovy – M. Tábor (10), Chýnov – Ml. Vožice (10).

KP ŽÁCI: Hradiště – J. Hradec (10), Strakonice – Čt. Dvory (10 ČZ).

I. A ŽÁCI: Kaplice – M. Tábor B (10), Blatná – Hradiště B (9:30), Vacov – Strakonice B (10), Protivín – D. Voda B/Třeboň B (10).

KP PŘÍPRAVKY: v S. Ústí (9 Soukeník, Sokol JH, Písek A, Táborsko A a B), v Č. Budějovicích (10 na SKP, M. Tábor, Prachatice, Loko ČB, Veselí, SKP ČB A a B), (13:30 Složiště, Třeboň, Písek B, Dynamo ČB), ve Vimperku (13:30, Č. Krumlov, Milevsko, Strakonice, Vimperk).

Pondělí

LIGA JUNIOŘI: Dynamo ČB – Bohemians Praha (13 Složiště).


Autor: Bohumil Ortman

21.4.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Záchranář Tomáš Moucha.

Je třeba si uvědomit, že ani na hladině Orlíku nejste sami

Ilustrační foto.

Akci, která tu ještě nebyla, chystá zuška

Na Hluboké se narodilo první mládě tygra

Hluboká nad Vltavou - Rodiči malého kotěte se stali tygři Altaica a Oliver chovaní v Jihočeské zoologické zahradě Hluboká nad Vltavou.

Písek přišel o název populárního Cipískoviště

Písek - Jedna z nejpopulárnějších akcí města spojená se sochami z písku a množstvím akcí zejména pro děti, která každoročně zahajuje turistickou sezonu, přišla o svůj název.

Rekonstrukce bitev jsou v ohrožení

Táborsko - Mezi vojáky zuří poslední boje, rachotí střelba, dochází i na souboje muže proti muži. Nadšenci historie připravili rekonstrukci bitvy. Možná naposledy.

OBRAZEM: Módní přehlídka butiku přispěje na opravu boletického kostela

Český Krumlov - Příjemný večer strávili ve středu dámy i páni, kteří se zajímají o módu, v českokrumlovské restauraci Depo.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies