A omluvou nemůže být ani to, že domácí nastoupili bez zraněných útočných opor Edelmana a Kamila Rolníka a s mladým Treterou v brance.

Křemže – Mladé 1:5 (1:2)

Už ve 4. minutě sice střela Chromého z trestného kopu olízla tyč branky hostů, ale to bylo na dlouhé minuty z domácí strany vše. Taktovky se chopili Mládští a zaslouženě po pěkné kombinaci zakončené kapitánem Tondrem od 20. minuty vedli.

Za deset minut po vyražené střele P. Zaymla doklepával zblízka pod břevno Vítek na 0:2. Domácím ještě svitla naděje, když ve 33. minutě po standardce Chromého ve skluzu usměrnil novic Lomský míč k tyči na 1:2.

Další průběh utkání však jasně ovládli v pohodě hrající hosté. Ti šest minut po obrátce přidali třetí zásah zásluhou šikovného M. Zaymla, který pak v poslední čtvrthodině dalšími dvěma góly zkompletoval hattrick, a to ještě Tondr jednou orazítkoval tyč Treterovy branky.

Křemežští opustili třetí místo, které přenechali Velešínu, s nímž se utkají v dalším kole v okresním derby na jeho půdě.

Křemže: Tretera – Čondl, Filip (57. Novák), Procházka, Brabec – Lomský (46. Stráský), Chromý, Novotný, L. Rolník – Anderle, Fleischmann.