Kaplice – Čkyně 3:4 (0:3)

Slušná divácká návštěva viděla zápas dvou rozdílných poločasů. V tom prvním hráli prim hosté, kteří si postupně vybudovali tříbrankový náskok. Po změně stran se však obraz hry výrazně změnil a spartakovci se dvěma zásahy dostali do kontaktu. Nejprve po pasu od Janury se zpoza šestnáctky ranou od tyče do sítě prezentoval Řežáb – 1:3.

Velmi pohlednou akci po ose Hošek, Řežáb a Janura zakončil nabíhající Štrbačka – a bylo to už 2:3.

Kapličtí pak ve snaze o srovnání ale zapomněli na zadní vrátka a hosté z brejku do otevřené obrany trestali počtvrté. Konečnou podobu výsledku dala poslední minuta, kdy po akci Řežába a třetí gólové asistenci zkušeného Janury upravil Hošek na 3:4. Brankově bohatý duel oběma týmům ukázal, na čem je třeba před prvním mistrovským zápasem zapracovat.

Fakta – branky: 68. Řežáb, 84. Štrbačka, 90. Hošek – 30. a 41. Král, 18. M. Kuneš z penalty, 87. Friedel, ŽK 2:0 (Přibyl, Štrbačka), rozhodčí Kučera, 80 diváků.

Sestava Kaplice: Přibyl – Štrbačka, Čutka, Kuchař, Gondek, Daniel, Doubrava, Kebl, Fejtek, Řežáb, Janura, střídali: Hošek, Flaška, Pečenka.

Kapličtí vstoupí do nové sezony v sobotu 13. srpna v Trhových Svinech.