Bylo to pořádně divoké utkání. Hned v jeho úvodu dostal hosty do vedení Zíb, ale v závěru prvního dějství srovnal Koblasa. Ve druhé třetině dal Motor dvakrát gól, ale soupeř pokaždé okamžitě kontroval. Za hosty se trefili Nouza a Straka, za domácí Kadlec a Šťovíček.
Deset minut před koncem se trefil z ostrého úhlu Květoň a dostal Motor počtvrté v utkání do vedení. Na jeho gól už Kadaň odpovědět nedokázala. Na výsledku už nic nezměnila ani závěrečná power play domácích.

Branky a nahrávky: 20. Koblasa, 33. Kadlec (Černý, Trefný), 38. Šťovíček (Szathmáry) – 3. Zíb (L. Květoň, Chovan), 31. Nouza (Jos. Straka, Mikyska), 37. Jos. Straka (Bohunický, Žalčík), 50. L. Květoň (Chovan, Pajič). Vyloučení: 6:4 (navíc host. L. Květoň 10 min.), využití: 0:3, v oslabení: 1:0. Rozhodčí: Grech – Coubal, Rozlílek.
ČEZ Motor: Bláha – Kříž, Kolmann, Suchánek, Vráblík, Bohunický, Zíb, Klinecký – L. Květoň, Pajič, Chovan – Nouza, Jos. Straka, Kuchejda – Žálčík, Mikyska, Babka – L. Marek, Točík, Švihálek. Trenéři Rosol a Bělohlav.