71 DENÍKŮ: NAJDĚTE SI SVŮJ
Vyberte si svůj regionální Deník

Představujeme prvňáčky z Dolního Dvořiště.

Představujeme prvňáčky, tentokrát z Dolního Dvořiště

Dolní Dvořiště - V úterním tištěném vydání Českokrumlovského deníku najdete další fotogalerii prvňáčků.

Hasiči z Kaplicka a Rožmberku se spolu s rakouskými koledy pokoušeli o vytvoření mostu z duhy.

Hasiči spolu s rakouskými kolegy tvořili mlhu a duhu

Dolní Dvořiště - Výročí 25 let pádu železné opony na hranici obou států v sobotu připomněli čeští a rakouští hasiči. Pokusili se spojit oba národy symbolickým mostem z duhy.  

Dětský den v Kaplici.

Dětský den v Kaplici děti překvapil netradičními stanovišti

Kaplice  - /OBRAZEM/ Jízda na zvláštních šlapadlech, oříškiáda se psy, vystoupení dětí, trenažér jízdy v automobilu, jízda na člunu po Malšo a jiná stanoviště pobavila děti v…

Den pro děti na hradě Pořešín.

Vedle zříceniny hradu vznikne skanzen podhradí

Pořešín - Na hradě Pořešín vládne čilý ruch a potrvá tam celé léto. Návštěvníci se mohou těšit na další vylepšení a zajímavé novinky, které pro ně připravují členové sdružení…

Mladí žáci z Velešína nepodávají při útocích nejrychlejší časy, drží si ovšem stabilní výkon, který jim před prázdninovou pauzou zajistil průběžné 2. místo se ztrátou 4 bodů na první Přídolí A.

Mladí hasiči se utkali v okresním poháru

Soběnov - /OBRAZEM/ Poslední soutěž jarní části poháru mladých hasičů okresu Český Krumlov se konala na fotbalovém hřišti v Soběnově.

Nejmenší benjamínci pořádajícího Spartaku Kaplice sice obsadili při premiéře domácího turnaje až poslední místo, ale nasbírali spoustu zkušeností a ukázali viditelné zlepšování.

Premiéra turnaje minižactva pod koši v Kaplici se vydařila

Kaplice - Basketbalisté kaplického Spartaku uspořádali nazávěr sezony klání Miniball 2014 – „Pomáháme malým růst".

Koncert kaplické zušky v kostele sv. Petra a Pavla.

Noc kostelů vábila návštěvníky cestou lemovanou loučemi

Kaplice - /OBRAZEM/ Během páteční Noci kostelů mohli zájemci zavítat například do kaplických kostelů sv. Petra a Pavla a kostelíku sv. Floriána.

Spartak Kaplice 2013/2014 - nahoře zleva: Petr Novotný, Michal Mladý, Lukáš Hejný, Petr Ševčík, Roman Adámek a trenér Václav Blažek, dole zleva: Josef Vaniš, Jan Beň, Pavel Milsimer, Ondřej Čegan a Petr Kratochvíl.

Spartak bilancuje uplynulou sezonu pod krajskými koši

Kaplice - Jihočeský oblastní přebor basketbalistů dospěl o minulém víkendu do svého konce a je tedy na čase podívat se na minulou sezonu ve zpětném zrcátku.

Na kaplické hráče při středeční dohrávce dolehla tíha okamžiku, ale potřebnou výhru nakonec vydřeli (u míče Tomáš Kačírek těsně bráněný netolickým Stanislavem Šulcem, v pozadí autor pojišťovací druhé branky Jan Smolen).

Spartak se po dvouleté pauze vrací zpět do kraje

Kaplice - Kapličtí fotbalisté vítězně zvládli domácí dohrávku s Netolicemi a čtyři kola před koncem oslavili postup do krajského přeboru.

Kapličtí na závěr sezony sehráli doma velmi důstojnou partii s již jistým vítězem oblastního přeboru. Přes humpoleckého Brixe se v této chvíli úspěšně prosadil Josef Vaniš (č. 13, přihlíží Michal Mladý a vlevo v pozadí Petr Ševčík).

Spartak zakončil sezonu pod krajskými koši poloviční úspěšností

Kaplice - Kapličtí basketbalisté nenaplnili cíl skončit na stupních a v oblastním přeboru vybojovali čtvrté místo.

Před pěknou návštěvou se hrála zajímavá partie se šancemi na obou stranách (vlevo u míče velešínský kapitán Michal Opekar před dotírajícím Janem Smolenem).

Spartak prestižní derby bitvu zvládl a vede už o šest bodů

Kaplice - Tahákem domácího fotbalového víkendu byla z okresního pohledu derby bitva mezi kaplickým lídrem a Velešínem.

Benešov nad Černou.

Ordinace v Benešově je stále bez lékaře

Benešov nad Černou - Čas ubíhá a obyvatelé Benešova nad Černou, Malont a Pohorské Vsi jsou stále bez praktického lékaře. A to i přesto, že všechny úřady podle svého tvrzení dělají…

Vyrovnávací branku s cenou historicky prvního bodu vstřelil agilní přídolský středopolař Patrik Pavlis (u míče před Františkem Kreisingerem a Tomášem Faltusem).

Přídolí historicky první bod získalo na úkor kaplického béčka

Kaplice - V tomto okresním derby se utkala na jaře dvakrát těsně o gól poražená rezerva kaplického Spartaku a do té doby bodově zcela nulový nováček z Přídolí.

Prvňáčci ze Základní školy v Benešově nad Černou.

Dnes v Deníku představujeme benešovské prvňáčky

Benešov nad Černou - /OBRAZEM/ Děti z 1. třídy pod vedením učitelky Lucie Soukupové už se moc těší na Velikonoce.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Copyright © VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., 2005 - 2014, všechna práva vyhrazena. Používáme informační servis ČTK. Publikování nebo šíření obsahu denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., zakázáno. VLTAVA-LABE-PRESS, a.s. je členem Unie vydavatelů.

Kontakt na redakci. Proč inzerovat v novinách - www.reklamavnovinach.cz