VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Krumlovští kuželkáři napsali tradiční tečku

Český Krumlov -Již tradičně se v krumlovské kuželně konal sváteční třídenní turnaj, který píše tečku za starým rokem a těší se i velké oblibě účastníků.

7.1.2012
SDÍLEJ:

V kategorii registrovaných po shodném základním náhozu bojovalo o zlato hned trio hráčů. V rozhodujícím rozhozu byl nakonec nejúspěšnější Jaroslav Suchánek (uprostřed) před Klárou Maurencovou a Jiřím Matouškem.Foto: Ilona Hanáková

Zahrát si mohli v kuželně U Trojice všichni příchozí, a to děti, neregistrovaní i registrovaní hráči (ženská a mužská kategorie nebyly odděleny). Turnaj se hrál po tři sváteční dny a účast byla i v tomto ročníku opravdu hojná. Pro neregistrované hráče bylo připraveno přes dvacet hodnotných cen. V dětské kategorii byli sladkou odměnou obdařeni všichni hráči a prvním pěti nejlepším byly navíc rozdány i věcné ceny.

V kategorii dětí, která zahrnovala všechny kuželkáře ve věku do 18 let, se představilo sedmnáct mladých hráčů a hráček. Na prvním místě se nejlepším náhozem 23 kuželek umístil Tomáš Hanák. Druhou příčku náhozem 22 shozených kuželek okupovali hned tři hráči, a to Martin Sládek, Stanislav Werner ml. a Jan Jedlička. Po finálovém rozhozu, ve kterém se hází jen tři hody, bylo jasno, že druhou příčku s naprostým přehledem obhájil nejmladší z celé trojice Stanislav Werner. Třetí místo vybojoval Martin Sládek, čtvrtý skončil Jan Jedlička. Na páté příčce se pak umístila první z dívek, Zuzana Sládková.

V rovněž velmi početně obsazené kategorii neregistrovaných hráčů byly výkony taktéž hodně vyrovnané. První místo však nekompromisním způsobem vybojoval účastník většiny předchozích ročníků tohoto turnaje – Tomáš Vařil – náhozem 25 kuželek. Druhé místo náhozem 24 shozených kuželek okupovali Stanislav Werner starší a Michal Růzha. Opět tak o stříbru musely rozhodnout rozhozy. Tam se, stejně jako v dětské kategorii, lépe soustředil Stanislav Werner, tady ovšem s přízviskem „starší“, který obsadil druhou příčku, bronz zbyl na Michal Růzhu. Na čtvrtém místě se náhozem 23 shozených kuželek (taktéž po rozhozech) umístila první žena Blanka Michaligová, která porazila pátého Luboše Jedličku a šestého Petra Fišera.

V kategorii registrovaných musely o vítězi rozhodnout již tradiční rozhozy, protože nejlepším náhozem bylo 25 shozených kuželek. Tímto výkonem se pyšnili hned dva hráči a jedna hráčka, a to trojlístek ve složení Klára Maurencová, Jaroslav Suchánek a Jiří Matoušek. V rozhozu pak byl nejúspěšnější Jaroslav Suchánek před Klárou Maurencovou a Jiřím Matouškem.

„Všem účastníkům, teď již loňského turnaje, děkujeme a přejeme hodně úspěchů, a to nejen sportovních, v novém roce. Věříme, že se na příštím, tedy už letošním, ročníku opět všichni ve zdraví setkáme. Velké poděkování samozřejmě patří našemu kuželkářskému oddílu a Standovi Wernerovi a jeho ženě,“ řekla nám členka organizátorského trojlístku Ilona Hanáková.

Ilona Hanáková, Karel Vosika

7.1.2012
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

Okresní stopa v I.B třídě se rozšíří, na úvod derby v Loučovicích

„Po naší katastrofální přípravě mám vážné obavy, že se budeme potácet někde v dolních patrech tabulky,“ říká jindy většinou optimisticky naladěný frymburský kouč Vlastimil Mertl (na snímku).

Při prvním derby budou proti sobě stát dva trenéři Vlastimilové

Zpoplatnit dopravu chtějí i na silnici I/22

Jižní Čechy /VIDEO/ – Zavést mýtné pro kamionovou dopravu na všech jihočeských silnicích I. třídy. Takový je výsledek úterního setkání Jiřího Švece, krajského radního pro dopravu, se zástupci jihočeských měst a obcí.

Žena po pondělní nehodě v nemocnici zemřela

Tučapy - Ještě v pondělí byla nehoda, k níž došlo před desátou dopoledne, přestupkem. Dnes už je šetřena kriminalisty jako trestní čin usmrcení z nedbalosti.

Půlpán: Kvalita šla zase dolů, budeme rádi za dolní polovinu

Nová Ves – Dlouhých šest sezon bojovali v obou skupinách oblastní I.A třídy fotbalisté FK Nová Ves / Brloh, až je letos na jaře potkal pád na nejnižší krajský stupínek – do I.B třídy.

Kam můžete do soboty na Krumlovsku za zábavou

Českokrumlovsko - Nabídka z kulturních akcí a programů kin na Krumlovsku od středy 16. srpna až do soboty 19. srpna:

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení