VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kandidátní listina pro komunální volby: Český Krumlov

Český Krumlov - V úterý 10. srpna musely politické strany, jednotlivci, ale i politická sdružení dodat na městské úřady své kandidátní listiny, a zahájit tak úřední a registrační proceduru před nadcházejícími komunálními volbami.

23.8.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Deník/Plíhal Libor

Jak Deník už ve středu informoval, zájem o posty radních i zastupitelů mají v Českém Krumlově kandidáti z Občanské demokratické strany, Sdružení nezávislých Město pro všechny (v koalici s SNK–ED), Komunistické strany Čech a Moravy, Křesťanské a demokratické unie - Československé strany lidové, České strany sociálně demokratické, dále podali kandidátky nováčci jménem Nezávislí a Zelení, Strana práv občanů – Zemanovci, Sportovci pro Krumlov a TOP 09.

Poštou pak přišla kandidátka od www.cibulka.net – Volte pravý blok. Deník oslovil všechny tyto subjekty a nabídl jim možnost zveřejnit své kandidátky. Všechny, kromě Pravý blok – www.cibulka.net, souhlasily.

Seznamy kandidátů se sice mohou ještě od definitivních verzí mírně změnit, ale ty zatím podané, a to v takové podobně, v jaké je Deníku strany a sdružení doručily, čtenářům předkládáme:

ČSSD

1. Mgr. Dalibor Carda, 53, ředitel školy, bez politické příslušnosti
2. MUDr. Jindřich Florián, 54, primář interního oddělení, člen strany
3. Rudolf Vejskrab, 58, podnikatel, člen strany
4. Bc. Ivana Ambrusová, 47, ředitelka společnosti, bez politické příslušnosti
5. Jan Vaněček, 63, technik, člen strany
6. Roman Číž, 26, provozní, člen strany
7. František Růzha, 58, mistr svařovny, člen strany
8. Milan Proisl, 46, strojař, člen strany
9. Mgr. Karel Vachta, 66, středoškolský profesor v penzi, člen strany
10. Ing. František Socha, 66, ekonom v penzi, člen strany
11. Mgr. Inge Koutecká-Švandová, 74, režisérka v penzi, bez politické příslušnosti
12. Jiří Podaný, 50, zemědělský technik, člen strany
13. Růžena Vejskrabová, 52, uklízečka, člen strany
14. Mgr. Jan Plánský, 62, středoškolský profesor v penzi, člen strany
15. Jan Starý, 23, montážní technik, člen strany
16. Štefan Milo, 61, technik, bez politické příslušnosti
17. Daniel Čada, 18, kuchař, člen strany
18. Vlastimil Krák 58, číšník, člen strany
19. Anna Vařilová, 54, zdravotní sestra, bez politické příslušnosti
20. Václav Vysokomýtský, 50, instalatér, bez politické příslušnosti
21. Miroslav Tesař, 54, řidič, bez politické příslušnosti
22. Marie Dobrovodská, 72, ředitelka školky v penzi, člen strany
23. Blanka Šestáková, 52, tajemnice, člen strany.

KDU–ČSL

1. Ing. Jan Vondrouš
2. Ing. Bc. Lukáš Franta
3. Mgr. Jan Vopat
4. Ing. Josef Hermann
5. Ing. Jiří Olšan
6. MUDr. Kamila Janovská
7. Mgr. Roman Kneifl
8. Karel Klinovský
9. Ing. Pavel Mori
10. Mgr. Marie Batíková
11. Michal Novák
12. Jan Modlitba
13. Blanka Šustrová
14. Ing. Petr Mikeš
15. Ing. Jan Nejedlý
16. Mgr. Jan Pejchal
17. Martin Gutwirth
18. Bc. Jana Skoková
19. Josef Gutwirth
20. Ing. Michael Sovadina
21. Mgr. Jana Holcová
22. Ing. Zdeněk Štěpán
23. MUDr. Mirka Divišová.

KSČM

1. Petr Šandera, člen KSČM
2. Zoja Králová, bez politické příslušnosti
3. Stanislav Trnka, člen KSČM
4. Jaroslav Chalupa, člen KSČM
5. Marta Marešová, členka KSČM
6. Jan Marek, člen KSČM
7. Gabriela Hůrková, bez politické příslušnosti
8. Nikola Král, bez politické příslušnosti
9. Ing. Štefan Smolen, člen KSČM
10. Štěpánka Trnková, bez politické příslušnosti
11. RSDr. František Pöschel, člen KSČM
12. Petr Novák, bez politické příslušnosti
13. Hana Hrubešová, členka KSČM
14. Václav Nešleha, bez politické příslušnosti
15. Ladislav Horváth, bez politické příslušnosti
16. Jaroslav Štěpán, člen KSČM
17. Miloslava Kurzová, členka KSČM
18. Zdeněk Kos, bez politické příslušnosti
19. Mgr. Dagmar Bohdalová, členka SDS
20. Daniel Lžíčař, člen KSČM
21. Zdeňka Ziegelbauerová, bez politické příslušnosti
22. Marie Jungová, členka KSČM
23. Karol Kohút, člen KSČM

ODS

1. Ing. Petr Kubal
2. Zbyněk Toman
3. Ing. arch. Robin Schinko
4. Petr Eliáš
5. Ing. Michal Sirový
6. Běla Dvořáková
7. JUDr. František Mikeš
8. Ing. Miroslav Valach
9. Karel Štaberňák
10. MUDr. Martin Dvořák
11. Milan Kotlár
12. Jan Vozábal
13. Lucie Mitková
14. Roman Špilínek
15. Karel Poláček
16. Martin Hák
17. Ing. Luboš Jedlička
18. JUDr. Eva Zajíčková
19. Irena Tomanová
20. Jaroslava Kalkušová
21. Radek Janouch
22. Ing. Kateřina Slavíková
23. Jan Berka.

Sdružení nezávislých-Město pro všechny (SNK – ED)

1. Ing. Jitka Zikmundová, místostarostka, bez politické příslušnosti, delegována SNK ED
2. Bc. Jaromír Maurer, velitel Hasičského záchranného sboru, bez politické příslušnosti, nezávislý kandidát
3. Antonín Princ, ředitel firmy, bez politické příslušnost, delegován SNK ED
4. Eva Pejchalová, ředitelka oblastního spolku ČČK, bez politické příslušnosti, nezávislý kandidát
5. MVDr. Jiří Bicek, veterinární lékař, bez politické příslušnosti, nezávislý kandidát
6. Ing. Oto Šrámek, podnikatel, bez politické příslušnosti, nezávislý kandidát
7. Arch. Dagmar Píšová, grafička, architektka, bez politické příslušnosti, nezávislý kandidát
8. Mgr. Martin Jakab, učitel, bez politické příslušnosti, nezávislý kandidát
9. Milena Charvátová, manažerka informační kanceláře, bez politické příslušnosti, nezávislý kandidát
10. Ing. Jiří Čtvrtník, obchodní manažer, bez politické příslušnosti, nezávislý kandidát
11. Ing. Karolína Korpusová, provozovatelka cestovní agentury, bez politické příslušnosti, nezávislý kandidát
12. Ing. Tomáš Podaný, stavební technik, bez politické příslušnosti, nezávislý kandidát
13. Mgr. Bohumil Florián, učitel, bez politické příslušnosti, nezávislý kandidát
14. Mgr. Radek Cihla, ředitel neziskové organizace, bez politické příslušnosti, nezávislý kandidát
15. Ladislava Šmejkalová, živnostnice, bez politické příslušnosti, nezávislý kandidát
16. Petr Chavík, místopředseda představenstva, bez politické příslušnosti, nezávislý kandidát
17. Dagmar Bezchlebová, MBA, manažerka marketingu, bez politické příslušnosti, nezávislý kandidát
18. Karel Bašta, manažer obchodu, bez politické příslušnosti, nezávislý kandidát
19. Jan Ungerman, jednatel firmy, bez politické příslušnosti, nezávislý kandidát
20. MUDr. Václav Bedřich, oční lékař, senior, bez politické příslušnosti, nezávislý kandidát
21. Bc. Katarína Horváthová, ekonomka, bez politické příslušnosti, nezávislý kandidát
22. Mgr. Petr Janota, podnikatel, bez politické příslušnosti, nezávislý kandidát
23. Helena Halabicová, odborná poradkyně, bez politické příslušnosti, nezávislý kandidát.

SPO – ZEMANOVCI

1. Miroslav Černý
2. Břetislav Dědek
3. Zbyněk Adamíček
4. Milan Talíř
5. Stanislav Balcar
6. Luděk Jindrle
7. Miroslav Kelner
8. Stanislav Kohoutek
9. Pavel Daudi
10. Hana Černá
11. Radek Votava
12. Roman Hnilička
13. Jaroslava Dědková
14. Andrea Vlášková
15. Jan Červeňák
16. Bohuslav Sýkora
17. Marta Červeňáková
18. Václava Šuhajová
19. Roman Červeňák
20. Ondřej Pacner
21. Martin Kučera
22. Renata Kotlárová
23. Zuzana Červeňáková

Nezávislí a Zelení
Sdružení nezávislých kandidátů a politické strany Strana zelených

1. MUDr. Jan Vorel, 50 let, chirurg, Český Krumlov, bez politické příslušnosti, nezávislý kandidát,
2. Mgr. Dana Kuchtová, 49 let, ředitelka dětského domova, Český Krumlov, bez politické příslušnosti, nezávislá kandidátka,
3. Mgr. Jiří Bloch, 51 let, pracovník muzea stavebních řemesel, Český Krumlov, Strana zelených,
4. Oldřiška Baloušková, M.A., 37 let, učitelka angličtiny, Český Krumlov, bez politické příslušnosti, navržena Stranou zelených,
5. Vladimíra Konvalinková, 58 let, výtvarnice, Český Krumlov, bez politické příslušnosti, navržena Stranou zelených,
6. Ing. arch. Ondřej Meloun, 29 let, architekt, Český Krumlov, bez politické příslušnosti, nezávislý kandidát,
7. MUDr. Jiří Klosse, 40 let, primář RTG odd., Český Krumlov, bez politické příslušnosti, nezávislý kandidát,
8. MUDr. Jana Rišková, 47 let, soukromá lékařka, Český Krumlov, bez politické příslušnosti, nezávislá kandidátka,
9. Mgr. Stanislava Konvalinková, 37 let, výtvarnice, Český Krumlov, bez politické příslušnosti, navržena Stranou zelených,
10. Marie Čejková, 62 let, hlavní fyzioterapeut, Český Krumlov, bez politické příslušnosti, nezávislá kandidátka,
11. Jan Kočnar, 63 let, knihovník, Český Krumlov, bez politické příslušnosti, navržen Stranou zelených,
12. PhDr. Eva Davidová, 78 let, etnografka, Český Krumlov, bez politické příslušnosti, navržena Stranou zelených,
13. Lenka Kohoutková, 41 let, výtvarnice, Český Krumlov, bez politické příslušnosti, nezávislá kandidátka,
14. JUDr. Adéla Kamenská, 52 let, právnička, Český Krumlov, bez politické příslušnosti, navržena Stranou zelených,
15. Jaroslava Dominová, 54 let, podnikatelka, Český Krumlov, bez politické příslušnosti, nezávislá kandidátka,
16. Eduard Beneš, 49 let, stavební technik, Český Krumlov, bez politické příslušnosti, nezávislý kandidát,
17. Mgr. Hana Lauková, 58 let, vegetariánská kuchařka, Český Krumlov, bez politické příslušnosti, navržena Stranou zelených,
18. Jitka Srncová, 56 let, pracovnice neziskové organizace, Český Krumlov, bez politické příslušnosti, navržena Stranou zelených,
19. Otto Zemek, 68 let, pilot vrtulníku a trosečník, Český Krumlov, bez politické příslušnosti, nezávislý kandidát,
20. MUDr. Pavel Hausdorf, 44 let, zást. primáře interního odd., Český Krumlov, bez politické příslušnosti, nezávislý kandidát,
21. Dáša Vondrovicová, 65 let, důchodkyně, Český Krumlov, bez politické příslušnosti, navržena Stranou zelených,
22. Mgr. Pavla Vaculíková, 45 let, výtvarnice, Český Krumlov, bez politické příslušnosti, navržena Stranou zelených,
23. Petra Tůmová, 47 let, geodetka, Český Krumlov, bez politické příslušnosti, navržena Stranou zelených.

Sportovci pro Krumlov
Sdružení nezávislých kandidátů

(na žádost členů sdružení seřazeno abecedně, nikoliv podle pořadí v kandidátce)

1. Barták Petr, projektant
2. Beer Marek, student
3. Beerová Jana, středoškolská učitelka
4. Brož Jan, důchodce
5. Bukáček Milan, vodní záchranář
6. Gábor Gejza, invalidní důchodce
7. Heřmánek Ivo, stavební technik
8. Hodboď Milan, podnikatel
9. Kordík Vlastimil, vedoucí obalovny
10. Kolouch Pavel, učitel
11. Kotyza Karel, projektant
12. Krejčová Kateřina, personalistka
13. Malý Ivan, , živnostník
14. Máče Miroslav, vysokoškolský učitel
15. Mígl Vilém, živnostník
16. Mígl Vilém, pracovník ve výzkumu
17. Poláček Richard, podnikatel
18. Prokeš Petr, finanční poradce
19. Řepa Jan, bankovní úředník
20. Turek Karel, provozní zaměstnanec
21. Skorunka František, programátor
22. Štronerová Jana, geodetka
23. Weis Robert, podnikatel

TOP 09

1. Aleš Mik, vedoucí kanceláře ředitele KÚ Jihočeského kraje, právník
2. Ing. Lumír Luštický, vedoucí investičního oddělení JU, bez politické příslušnosti
3. Bc. Martin Lobík, živnostník
4. Tomáš Zunt, předseda občanského sdružení ICOS, bez politické příslušnosti
5. Stanislav Klaudy, geolog
6. Mgr. Kateřina Sládková, učitelka, bez politické příslušnosti
7. Ing. David Šindelář, IT specialista, ekonom
8. Eva Pilná, provozní hotelu
9. Václav Pecha, konzultant OBSE
10. Václav Mynařík, jednatel společnosti
11. Františka Kuncová, důchodkyně, bez politické příslušnosti
12. Bc. Viktor Weis, ředitel grafitového dolu
13. Bc. Miroslav Lindner, obchodní zástupce, technik
14. Ilona Hanáková, poradkyně pro výživu, bez politické příslušnosti
15. Tomáš Novák, autorizovaný technik pro pozemní stavby
16. Ing. Jan Kysela, finanční analytik, bez politické příslušnosti
17. Jan Čepelák, IT specialista, programátor
18. Marek Šimon, soukromý podnikatel
19. Marie Indrová, ředitelka mateřské školy, bez politické příslušnosti
20. Daniel Ambrůžek, finanční poradce, bez politické příslušnosti
21. Ondřej Zíka, student
22. Lucie Pavcová, ředitelka mateřské školy, bez politické příslušnosti
23. Vojtěch Troup, student, bez politické příslušnosti.

Autor: Zdeněk Zajíček

23.8.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Záchranář Tomáš Moucha.

Je třeba si uvědomit, že ani na hladině Orlíku nejste sami

Ilustrační foto.

Akci, která tu ještě nebyla, chystá zuška

Na Hluboké se narodilo první mládě tygra

Hluboká nad Vltavou - Rodiči malého kotěte se stali tygři Altaica a Oliver chovaní v Jihočeské zoologické zahradě Hluboká nad Vltavou.

Písek přišel o název populárního Cipískoviště

Písek - Jedna z nejpopulárnějších akcí města spojená se sochami z písku a množstvím akcí zejména pro děti, která každoročně zahajuje turistickou sezonu, přišla o svůj název.

Rekonstrukce bitev jsou v ohrožení

Táborsko - Mezi vojáky zuří poslední boje, rachotí střelba, dochází i na souboje muže proti muži. Nadšenci historie připravili rekonstrukci bitvy. Možná naposledy.

OBRAZEM: Módní přehlídka butiku přispěje na opravu boletického kostela

Český Krumlov - Příjemný večer strávili ve středu dámy i páni, kteří se zajímají o módu, v českokrumlovské restauraci Depo.

Předvolební speciál deníku: Jak splnila vláda své sliby?

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies