Předchozí
1 z 10
Další

Xavier Baumaxa | koncert

Kdy: Sobota od 19 hodin
Kde: Bistro Náplavka, Český Krumlov
Vstupné: Zdarma

V sobotu 8. července vystoupí na krumlovské Náplavce písničkář a hudebník Xavier Baumaxa. Zahraje oblíbené hity od Půjdu do Globusu, přes Muž, který prohrál až po Dátamtůja. 
Kdo je Xavier Baumaxa? "Buránek regionálního charakteru, se stále větším geografickým a mezigeneračním přesahem. Své písně skládá zpravidla při různých rytmických činnostech jako je: sekání dříví, máchání křovinořezem, chůze v terénu, plavání kraulem či naznak, zatloukání hřebíků hundrtfýrcych - stovek, natírání plotu tixotropní lazurou, kopání ilegálních trativodů, přejíždění středové dálniční přerušované čáry a to hlavně v noci, cvakání zuby po přejetí dvojité nepřerušované čáry a to hlavně nad ránem, v neposlední řadě také poslouchání praskotu krbu, které je však arytmické, takže je to sporné…" (xavierbaumaxa.cz)

Xavier Baumaxa.Xavier Baumaxa.Zdroj: Se svolením pořadatele


Hudební večery na terase hotelu Růže

Kdy: Sobota od 19 hodin
Kde: Hotel Růže, Český Krumlov
Vstupné: Zdarma

Sobotními večery vás provede zpěvák Michele Pecorella. Hotel Růže vás srdečně zve na hudební večery na letní terase.
Přijďte na večeři nebo jen sklenku vína a užijte si nejlepší výhled v Českém Krumlově. Čeká Vás neobyčejný zážitek v podobě koncertu italského zpěváka Michela Pecorella. Těšit se můžete na italské i světové hity.

Hotel Růže.Hotel Růže.Zdroj: Se svolením pořadatele


Hudba španělských barokních skladatelů - Ensemble Inégal

Kdy: Sobota od 19.30
Kde: Kostel Božího těla a Panny Marie Bolestné, Český Krumlov
Vstupné: 300 Kč

Skladby autorů slavné éry španělské hudební kultury, kteří svůj talent uplatnili ve své vlasti i za jejími hranicemi. Koncert v rámci Festivalu komorní hudby Český Krumlov 2023. Předprodej vstupenek zajišťuje Infocentrum Český Krumlov.

Ensemble Inégal.Ensemble Inégal.Zdroj: Se svolením pořadatele

Tros Discotequos / Český Krumlov

Kdy: Sobota od 20 hodin
Kde: Pivovarská zahrada, Český Krumlov
Vstupné: 790 Kč

Unikátní koncert tří skvělých hudebníků - Vojtěcha Dyka, Jakuba Prachaře a Jana Maxiána - kteří společně vystupují ve formaci s názvem Tros Discotequos. Čeká Vás koncert plný hudební improvizace s širokým repertoárem českých i zahraničních skladeb.

Tros DiscotequosTros DiscotequosZdroj: Se svolením pořadatele

Nokturno s číší vína - Vivat tango

Kdy: Sobota od 21.45
Kde: Sloupový sál, zámek Český Krumlov
Vstupné: 250 Kč

Noční koncert se skladbami na pomezí klasické hudby a argentinského tanga. Piazzolla, Bragato, Galiano. Ladislav Horák - akordeon, Petr Nouzovský - violoncello. Koncert v rámci Festivalu komorní hudby Český Krumlov 2023. Předprodej vstupenek zajišťuje Infocentrum Český Krumlov.

Vivat tango.Vivat tango.Zdroj: Se svolením pořadatele

Benefiční koncert pro děti s onkologickým onemocněním

Kdy: Sobota od 17 hodin
Kde: Sloupový sál, zámek Český Krumlov
Vstupné: 150 Kč

Romský sbor Držme Spolu Za Jeden Provaz pořádá ve Sloupovém sále na krumlovském zámku. Cílem akce je podpořit onkologicky nemocné děti z Motola Praha. Koncert se koná v sobotu od 17 hodin. Hrají Tessie, Cizinci, David Band ČK a další. 

Benefiční koncert.Benefiční koncert.Zdroj: Se svolením pořadatele

Dětské odpoledne a Benátská noc na koupališti Velešín

Kdy: Sobota od 15 hodin
Kde: Koupaliště Velešín
Vstupné: 250 Kč, děti zdarma

Užijte si Benátskou noc s Hitrádiem Faktor a DJ Jirkou Ježkem. Odpolední animační program pro děti, skákací hrad, dětská diskotéka, malování na obličej, koupání v pěně, modelování balonků.

Benátská noc.Benátská noc.Zdroj: Se svolením pořadatele


Windy Point – Koncert kapely Salsa a beach volejbalový turnaj

Kdy: Sobota od 20 h a neděle od 12 h
Kde: Windy Point, Černá v Pošumaví
Vstupné: Zdarma

Old School Windsurfing Cup 2023 na Windy Pointu v Černé v Pošumaví.Windy Point v Černé v Pošumaví.Zdroj: Deník/Zuzana Gabajová

Pavel Šporcl. Koncert na nádvoří hradu v rámci festivalu Hvězdy nad Vltavou.

Kdy: Sobota od 19 h
Kde: Hrad Rožmberk
Vstupné: 450 Kč

Program: F. Mendelssohn-Bartholdy: Koncert d moll pro housle a smyčcový orchestr; A. Vivaldi: KONCERT h moll pro 4 housle, violoncello a kontrabas; F. Mendelssohn – Bartholdy: Symfonie pro smyčce č. 8. 
Účinkují: Pavel Šporcl | housle; Lihay Bendayan |  housle; Petr Holman | viola; Petr Šporcl | violoncello; Studenti Pavel Šporcl ACADEMY. 

Pavel Šporcl s muzikanty Prague Philharmonia se na večeru věnovanému Bachovi postarali o skvělý zážitek.Pavel Šporcl s muzikanty Prague Philharmonia se na večeru věnovanému Bachovi postarali o skvělý zážitek.Zdroj: Libor Sváček

Varhanní koncert

Kdy: Neděle od 17 h
Kde: Kostel Božího těla a Panny Marie Bolestné, Český Krumlov
Vstupné: 300 Kč

Hudba vrcholného baroka interpretovaná na unikátně dochovaných varhanách klášterního kostela; J. S. Bach; Dorothea Fleischmannová - varhany. Koncert v rámci Festivalu komorní hudby Český Krumlov 2023.

Varhanní koncert.Varhanní koncert.Zdroj: Se svolením pořadatele