Tři lamy na sněhu potkáte v sobotu ve Skiareálu Lipno. Malé i velké návštěvníky potěší tři chlupatá stvoření. Lamák Otík s sebou letos bere další dva kamarády a budou společně trávit den na sněhu. Od 11 do 13 hodin je můžete potkat u Stezky korunami stromů a mezi 14 a 16 hodinou pak ve Skiareálu Lipno u Foxparku

Testovačka s Viki Cabadajem. Po celý víkend lyžaře na Lipně čeká také další ročník úspěšné testovačky Rossignol Demo Tour. Na horním náměstíčku bude možnost si zdarma vyzkoušet nejnovější produkty lyžařské kolekce Rossignol 2020. Více než 100 párů lyží různých délek a druhů budou k dispozici v sobotu i neděli od 8.30 do 15 hodin. I v letošním roce budou připraveny nejnovější modely z kolekce Dynastar 2020 a lyžaři budou mít možnost je zdarma otestovat ve svém oblíbeném terénu. Potkat se můžete také s Janem Antonínem Duchoslavem alias „Viki Cabadajem“ z úspěšného filmu Sněženky a machři. Ten je součástí servisního týmu a třeba právě vám bude chystat lyže na míru.

Dětský karneval pořádá obec Dolní Dvořiště a Sbor pro občanské záležitosti ve 14 hodin v sále v Rychnově nad Malší. Karneval je pro děti do 12 let. Vstup zdarma. 

Metropolitní divadlo Praha uvádí muzikálovou pohádku „Sněhová královna v Ledovém království“ na motivy H. Ch. Andersena s prvky z filmu Ledové království. Koná se v neděli 26. ledna od 16 hodin v sále kina ve Velešíně Vstupné: děti 100 korun, dospělí 120 korun. 

Ochotnický ples v Brloze se koná v pátek 24. ledna od 20 hodin v kulturním domě v Brloze. K poslechu a tanci hraje kapela Pohoda česká. Můžete se těšit na bohatou tombolu.

Myslivecký ples se koná ve společenském sále v Rychnově u Nových Hradů. Zve vás na něj tamní Myslivecký spolek. Začíná v sobotu v 19 h, pro je hosty připravena pestrá tombola. O hudbu se postará Petříkovská muzika, vstup 100 Kč.

13. ples městyse Frymburk vypukne v sobotu ve 20 hodin ve Wellness Hotelu Frymburk. K poslechu a tanci hraje kapela MP3 music band. V lobby baru bude hrát DJ Čechťa. Bohatá tombola. Foto koutek – fotograf Václav Král. Prodej vstupenek v Infocentru.

Hasičský ples v režii SDH Pořešín se koná v sobotu od 20 hodin v KD Kaplice. Na programu orientální tance a flamenco, taneční studio DECH. Zahraje Jihočeská Podhoranka a Agira Band. Vystoupí Omlenické holubičky a mladé mažoretky. Vstupné 120 korun.

Obecní ples v Kájově, už 7. ročíník, začíná v sobotu ve 20 hodin v kájovském Konibaru. Hrají Kameňáci a Live.