V první, cyklistické etapě startovali cyklisté v Křemži na Němcalce, odkud jeli pořád směrem vzhůru až nahoru na horu Kleť. Cestou museli označit jednu orientační kontrolu. Jako první předával štafetový kolík tým Kleť 2 s časem 45:29.

V druhém úseku běželi závodníci z Kleťě do Zlaté Koruny. Šlo o cca 8 km dlouhý a náročný běh, stále z kopce. Nejrychlejší běžkyní byla o pár vteřin závodnice týmu Kleť 1 (31:00).

Třetí kanoistická etapa měla i letos cestou jednu orientační kontrolu, kdy musel člen posádky vylézt z lodě a kontrolu najít a označit. Nejrychlejší posádkou byl i zde tým Kleť 1 s časem 59:28.

Poslední orientační část měla 7 kontrol, které mohli závodníci hledat v jakémkoliv pořadí (free order). Po těsném a napínavém finiši skončilo i celkově první družstvo Kleť 1 (43:01). Na celkovém druhém místě se umístil tým Kleť 2 a třetí místo obsadili Králíci z klobouku.

Letos jsme se rozhodli finančně pomoci ukrajinským uprchlíkům v Křemži a okolí, kterým pomáháme již od konce února, kdy první z nich uprchli před válkou právě k nám. Pokud byste i vy rádi přispěli, číslo transparentního účtu je 5575403399/0800.

Rádi bychom poděkovali i sponzorům. V neposlední řadě děkujeme i všem závodníkům a těšíme se, že se opět uvidíme v příštím roce.