Jako na každé správné oslavě nechyběl dort, který byl ve tvaru stezky. Akci ozdobila svým koncertem také Monika Absolonová.
Kulatiny turistické atrakce si nenechala ujít ani Vlasta Slípková z nedalekých Loučovic. „Byla to povedená akce. Paní Monika Absolonová byla moc milá a krásně zpívala, děti si mohly užít vystoupení kejklíře i akrobatů a o krájení dortu se postarala holčička, která měla v ten den narozeniny,“ popsala atmosféru Vlasta Slípková, které mockrát děkujeme za snímky z kulatin stezky.

A tak, pokud i vy máte zájem, můžete se o prázdninách vydat na Stezku korunami stromů na Lipně. Celková délka stezky, která leží 901 metrů nad mořem, je 675 metrů. Stezka je zakončena čtyřicetimetrovou devítihrannou vyhlídkovou věží, která je unikátní svým vzhledem, a to nejen díky vzdušné architektonické formě, ale také bezbariérovým přístupem, typem a metodou výstavby.

Ke Stezce se dopravíte lanovkou, Stezkabusem, po turistické trase či cyklotrase, cestu dolů si můžete zpestřit jízdou na terénní koloběžce, kterou si nahoře půjčíte a dole vrátíte.