Co vás ještě na Lipno Sport Festivalu čeká?

Dnes, ve čtvrek 18. srpna je Den pěší turistiky. Můžete si půjčit lodě nebo skládací kajaky, zkusit překážkovou dráhu nebo se vydat na výšlap s opékáním buřtů.

Den s koly a volejbalem se uskuteční v pátek 19. srpna. Bude se tam konat výstava Bike Expo, zkusíte mobilní horolezeckou stěnu, půjčíte si paddleboardy či koloběžky, od 13 h začíná zábavná cyklistická soutěž pro děti i rodiče Mini Lipno, veřejný závod v plavání můžete sledovat od 15 h. Nechybí ani kulturní program. Od 18 h vystoupí kapela Slza, ve 20 h ji vystřídá Xindl X.

Sobota 20. srpna bude věnována kolům, divoké vodě, běhu a dražím lodím. Bude se hrát i street basketball, squash či si můžete znovu půjčit např. paddleboardy. Od 10 h se pojede divoká voda nebo bude na řadě překážková dráha, také budou závodit dračí lodě o národní pohár. Od 12 h se poběží štafeta pro veřejnost. V 17 h hraje kapela Mydy, od 19 h uslyšíte Janu Kirschner, ve 21 h zakončí večer Michal Hrůza.

Divoká voda a běh budou na programu ještě v neděli 21. srpna. V 10 h se vyráží na divokou vodu. Od 14 h se poběží Lipenský půlmaraton. Nebude chybět dětská diskotéka s maskoty či pohádka pro děti Treperenda, kterou uvidíte od 17.15 h.