Budweis Discgolf Club České Budějovice ve spolupráci s městem Český Krumlov pořádáme vůbec první turnaj na místním discgolfovém hřišti, které vzniklo v loňském roce právě za přispění našeho klubu. Český Krumlov má velký zájem na tom, aby se tato volnočasová aktivita stala populárnějším pro místní obyvatele a mimo discgolfové akademie, které se tu bude pořádat den před turnajem, podpoří i turnaj, který je součástí Jihočeské discgolfové ligy. Můžete se tedy těšit na črstvě posekaný trávník nebo na hotový brod přes vodu na deváté jamce. Budem hrát standardní layout hřiště, které bude jen minimálně upraveno. 

DiscGolfPark Český Krumlov je 9jamkové hřiště s exkluzivní lokací na severní straně zámku, v Jelení zahradě. Náročnost českokrumlovského hřiste je C1. Servisním místem pro hráče a hráčky bude restaurace Depo, kde si můžete zapůjčit disky.  DiscGolf je zábavná pohybová aktivita pro každého. 

V pátek 11. 6. od 17:00 do 19:00 hodin bude všem zájemcům o DiscGolf veřejně přístupná (bezplatná) zaučovací akademie. Akademii povede českobudějovický oddíl "Budweis Discgolf Club”, který se i ujal pořádání turnajů a akademií v Českém Krumlově.  Přijďte se o DiscGolfu dozvědět více. 

V sobotu 12.6. pak můžete v Jelení zahradě sledovat turnaj Jihočeské discgolfové ligy.

Zázemí během turnaje bude na zahrádce restaurace DEPO u jamky č. 1. Po skončení turnaje zde bude hrát i kapela, proto doporučujeme, aby se hráči zdrželi a užili si krumlovskou atmosféru. 

Přijeďte si zahrát první turnaj v Českém Krumlově!

Předběžný harmonogram turnaje:

9:00   začátek registrace – bude možné si dát kávu či jiné pití v restauraci DEPO

9:30   meeting

9:50   výhoz 1.kola

11:00   meeting, rozřazení do flightů dle score

11:20   výhoz 2.kola

12:30   pauza na občerstvení, meeting, rozřazení do flightů dle score

13:30   výhoz 3.kola

14:45   vyhlášení výsledků

Město Český Krumlov, Budweis Discgolf Club České Budějovice