Cena Středoškolák roku navíc letos oznámila jubilejní 10. ročník a organizace si slibuje výročí velkolepě oslavit. Přihlášky do soutěže jsou nyní otevřeny a čekají na všechny ambiciózní středoškoláky, kteří chtějí ukázat svůj talent a vášeň pro mimoškolní aktivity. Každý účastník má možnost získat nejen uznání za své úspěchy a snahu, ale také příležitost setkat se s dalšími nadanými mladými lidmi a rozvíjet své dovednosti.

Středoškolák roku 2024 je jedinečnou příležitostí pro studenty ukázat své nadání mimo školní lavice, vyhrát hodnotné ceny a k tomu získat síť kontaktů mezi dalšími mladými talenty. Cílem soutěže je ocenit a podpořit studenty středních škol za jejich nasazení v širokém spektru rozvojových aktivit, jako jsou vědecké stáže, dobrovolnictví, úspěchy ve vědomostních soutěžích, sportovní výkony, umělecké projekty či podnikání.

Jedinečnost soutěže spočívá nejen v ocenění konkrétních úspěchů, ale také v ohodnocení komplexity a pestrosti aktivit a vlastní iniciativy účastníků. Nejlepších 25 soutěžících čeká pozvání na Víkendové setkání na horách, které nabízí nezapomenutelné zážitky a umožňuje studentům se mezi sebou lépe poznat.

close Středoškolák roku je největší soutěží v mimoškolních aktivitách v České republice. info Zdroj: Antonín Šváb zoom_in Středoškolák roku je největší soutěží v mimoškolních aktivitách v České republice.

Pro všechny přihlášené účastníky se nabízí účast na Vzdělávací Akademii, která se bude konat 20. – 21. června spolu se slavnostním galavečerem, na kterém se dozvíme, kdo se stane vítězem ceny Středoškoláka roku 2024. Podrobnosti o přihlášce a pravidlech jsou k nalezení na oficiálních stránkách soutěže nebo na sociálních sítích organizace ProStředoškoláky.

Antonín Šváb