Beachvolejbalové části se zúčastnily čtyři dvojice, polovina z nich byly děti a paní vychovatelka z dětského domova v Horní Plané, na který jsme opět vybírali zápisné a dobrovolné příspěvky. V tomto turnaji zvítězila dvojice nazvaná Hornička, byli to tedy místní, kteří si odnesli dvacetilitrový soudek piva za své suverénní výkony.

V nohejbalovém turnaji soupeřilo pět dvojic, z nichž jednu opět utvořili chlapci z dětského domova. Turnaj byl celkem vyrovnaný, což potvrdilo vítězství dvojice „Pajda“, která po skupinové části skončila třetí, ale pak se dostala do těch pravých obrátek a téměř bezchybnou hrou si vysloužila druhý ze soudků.

Oslava Dne dětí jako procházka pohádkovým lesem, taková byla sobota ve Velkých Skalinách.
Děti ve Velkých Skalinách si užily pohádkový les

I pro druhá a třetí místa byly přichystány drobné pivní ceny a diplomy, v případě nezletilých se našly i dárkové tašky od sponzorů.

Na dětský domov se podařilo vybrat 2 072 korun, za což všem účastníkům ještě jednou moc děkujeme a celou částku opět poukážeme dětskému domovu k naplnění jejich přání a potřeb.

Projekt „Zdravý životní styl“ podpořili město Český Krumlov, Jihočeský kraj a Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

Jan Čermák, Centrum pro pomoc dětem a mládeži, o.p.s.