Slavoj Český Krumlov - Tatran Sedlčany 2:3 (0:2)

Branky Slavoje: Kordík a Poláček.

Zdeněk Šváb, trenér Slavoje: "V kombinované sestavě plné mladíků ročníku 2005, hráčů béčka a hráčů na hraně sestavy jsme vůbec nebyli horším týmem a účastníka KP hodně potrápili. První poločas byli hosté lepším týmem a zaslouženě ho o dvě branky vyhráli. Ve druhé půli jsme se osmělovali a začali hrát útočnější fotbal. Škoda našich neproměněných gólovek, fotbal se ale hraje na góly a těch dal soupeř víc, proto vyhrál. Máme dobrý pocit z mladých hráčů a z jejich vývoje, který jde dobrým směrem."

Slavoj Český Krumlov - FC Písek 0:4 (0:2)

Zdeněk Šváb, trenér Slavoje: "Byl to další těžký soupeř. Ten nám tentokráte opravdu ale nedal moc šancí. I když jsme se asi pětatřicet minut snažili držet krok, doplňovali jsme prostory, přistupovali k hráčům, snažili se hrát. Prvnímu gólu předcházela individuální chyba a pak už jsme to nechytili. Soupeř byl jasně lepší v obou poločasech."

SK Jankov - SK Zlatá Koruna 0:5 (0:4)

Branky: Konečný a Persán 2, Voráček.

Fotbalisté Zlaté Koruny (nováček I.A) odstartovali herní přípravu proti celku z KP a potvrdili, že jsou na boje v I.A dobře připraveni.

Jan Prener, trenér Zlaté Koruny: "Po týdnu přípravy jsme sehráli přátelské utkání v Jankově. Zápas se nám povedl a v prvním poločase jsme dokázali vstřelit čtyři branky a tím zápas rozhodli. Ve druhém poločase jsme pokračovali v dobrém výkonu a přidali ještě jednu branku. Hráli jsme s chutí a podle toho vypadá i výsledek. Další utkání sehrajeme v pátek s Olešnikem a ten nás určité prověří více."

SK Větřní - Sokol Křemže 1:13 (0:7)

Branky: Krák - Petr Dvořák 6, Daniel Trapl 5, Michal Pliška 2.

V Křemži mohou smutnit, že jim postup do I.B třídy ze druhého místa proklouzl mezi prsty. Potvrdili však, že patří k velkým favoritům postupu z okresu v sezoně následující.