Bombarďáci v souboji s Poličkou v prvním poločase inkasovali dva slepené góly, na které sice kontaktní brankou odpověděl Bauer, avšak další dvě trefy domácích během tří minut v závěru této části hry znamenaly rozhodující náskok. Jihočeši po změně stran už na překonání soupeřovy obrany recept nenašli a ještě dvakrát inkasovali.

Zápas s Moravskou Třebovou nabídl vcelku vyrovnanou bitvu. Protivník v úvodním dějství prokázal lepší produktivitu a vypracoval si dvoubrankový náskok. Hráči Větřní se snažili smůlu v koncovce protrhnout, ale povedlo se jim to až v 38. minutě, kdy se prosadil Bauer, který se tím dotáhl na čelo nejlepších střelců ligy. V závěru Bombaďáci vrhli všechny síly do ofenzivy, ale aspoň vyrovnat se jim nepodařilo a naopak v poslední minutě dostali ještě dva góly.

Jihočeši, kteří v tabulce klesli na šestou příčku, si budou chtít spravit chuť v dalším kole, v němž se v sobotu 3. prosince představí doma v českokrumlovské sportovní hale. Od 14.30 hodin se střetnou s Varnsdorfem a o dvě hodiny později s Jilemnicí. Hraje tam i Rudolfov, který od 13.30 změří síly s Varnsdorfem a od 15.30 s Jilemnicí.

VPS Stavoblock Polička – Bombarďáci Větřní 6:1 (4:1)
Branky: 9., 10. a 25. Opina, 17. a 29. Poul, 19. Mužík – 13. Bauer. ŽK: 0:1. Chyby: 8:7.

Šakalí hněv Moravská Třebová – Bombarďáci Větřní 4:1 (2:0)
Branky: 5. Štaffa, 18. Matocha, 40. a 40. Leasure – 38. Bauer. ŽK: 1:1. Chyby: 9:8.
Větřní: Š. Beránek - Svoboda, Carda, Mertl, Kališ, Bauer, Ješina, Hami.

Další výsledky 3. kola
Polička – Rudolfov 3:3, Moravská Třebová – Rudolfov 3:1, Zlín – Chemcomex Praha 0:3, Kladno – Zlín 3:1, Chemcomex Praha – Zlín 3:1.