Spartak Kaplice – TJ Blatná 3:1 (1:1)

Zbyněk Ginzel, trenér Kaplice: „Zápas s Blatnou jsme zvládli na výbornou. I přesto, že jsme inkasovali jako první, jsme dokázali utkání otočit. Hodně jsme si pomáhali standardními situacemi a po jedné z nich vyrovnal Daniel. Druhou trefu přidal Gutheis po krásné akci Pastiera a třetí gól padl z penalty, která byla nařízena za stažená Štrby a bezpečně ji proměnil Gutheis. Pak měl další dvě branky na noze náš kapitán Divoký, ale selhal, když netrefil prázdnou branku. My však víme, že nám to vrátí jindy. Kluky musím za předvedený výkon pochválit a teď body musíme potvrdit venku.“

Branky: 50. a 56. (pen.) Gutheis, 27. Daniel – 19. Bulka. Rozhodčí: Písek – Crkva, Kotnauer. ŽK: 4:5 (Vaniš, Štrbačka, Daniel, Gutheis – Š. Říha, J. Říha, Bláha, Kůst, Šimůnek). ČK: 1:1 (90. Štěpánek – 90. Kůst). Diváci: 135.

Kaplice: F. Říha – Štrbačka (79. Doubrava), T. Vávra, Čutka, Kuchař – Daniel (64. F. Štěpánek), Procházka, Divoký, Vaniš (70. Pál) – Gutheis, Pastier.

SK Lhenice – FK Dolní Dvořiště 1:3 (0:2)

Štefan Bršťák, trenér Dolního Dvořiště: „Do Lhenic jsme jeli pro body a zaslouženě jsme si je odvezli. Nemůžu říct,, že se vítězství rodilo lehce, i domácí hrozili. Ale opět se budu opakovat, že pokud soupeř má nějakou šanci, máme v brance Jirkala, který opravdu klukům dává jistotu a klid. První poločas nebyl úplně ideální, ve druhém jsme však rychle vstřelili gól a vývoj kontrolovali. Vyzdvihnout musím výkony Pechy a Michaela Tesaře. Zejména Tesař odehrál velmi povedené utkání, které korunoval třemi asistencemi. Zmínit musím naše fanoušky. Myslím, že na lhenickém stadionku měli velkou převahu, protože jich za námi dorazilo opravdu hodně . Za to jim velký dík. Teď se musíme připravit na Čkyni . Pro nás je to velká neznámá, ale i proti tomuto soupeři budeme chtít bodovat a upevnit si pozici v první polovině tabulky.“

Branky: 78. (pen.) Beran – 4. a 34. Urazil, 48. vlastní (Beran). Rozhodčí: Frček – Smola, Novák. ŽK: 3:2 (Mahák, Janošťák, Tůma – Kubík, Micák). Diváci: 80.

D. Dvořiště: Jirkal – Pecha, Krenauer, Doucha, Kouba – Michael Tesař, Micák (71. Mac Tesař), Kubík (89. Kotlár), Urazil (87. Lattner) – Štifter, Zeman (58. Tichý).


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...