Hluboká B – Kaplice B 5:2 (3:2)

Branky: 15. M. Kaňák, 38. J. Sulek, 45. J. Suchan. 63. F. Šedivý vlastní, 88. T. Klimeš – 18. Z. Kolek, 19. F. Bárta. Bez Karet. Rozhodčí: Ondřej.

Zápas, ve kterém měli Kapličtí bodovat, nakonec prohráli rozdílem tří branek, především proto, že domácí byli v koncovce efektivnější. Navíc hosté některé góly Hlubockým přímo darovali.

Chvalšiny – Lhenice 2:1 (2:0)

Branky: 8. D. Lamač, 20. D. Fuciman – 67. J. Růžička. ŽK: 5:2. Rozhodčí: Písek.

"Týden dopředu jsme byli seznámeni s faktem, že nám budou scházet někteří klíčoví hráči a tak jsme byli nuceni opět hýbat se sestavou. Potřebovali jsme zajistit zejména zadní řadu, kdy jsme se museli obejít bez krajních beků, ale dvojí generace Lamačů je zastoupila více než obstojně, za což jim jménem celého týmu děkuji. Ve středu hřiště jsme postrádali Vojtu Decarliho a spolehnout jsme se tentokrát nemohli ani na další kluky, kteří nám občasně pomáhají, přičemž doufám v brzký příchod těch, kteří se k nám prozatím připojit nemohli. Kluci zápas odmakali jako jeden tým i tentokrát, za což jsme všichni byli odměněni důležitou výhrou. Čelili velmi kvalitnímu soupeři, který nás často přehrával, dokázal nás zatlačit před vlastní bránu, ale abych citoval našeho kapitána Michala Postla, Lhenice sice disponovaly lepšími hráči, ale ne lepším týmem. První poločas byl pro nás velmi klíčový. Ačkoliv jsme odmítli vedení díky nabídnuté laciné penaltě, do vedení jsme se dokázali dostat krátce nato a zápas nám doslova vyhrál Dan Lamač, když první gól sám vstřelil a druhý připravil. V náš prospěch navíc hrála i neuznaná branka soupeře a též zahozená, ještě lacinější penalta. Druhý poločas už se nesl v duchu naší koncentrace a to zejména v obraně. Byli jsme si vědomi síly a kvalit Lhenic, proto jsme rádi, že všechny body zůstaly doma, ačkoliv jsme měli šance k navýšení vedení a dohrát zápas jsme mohli v klidu. Výhra se počítá a tato má opět vysokou cenu," hodnotil utkání vedocí týmu Chvalšin Imrich Hrabovský.

Fotbalová I.A třída: Dolní Dvořiště - Vodňany 1:4.
Fotbalová A třída: Tři body pro Kaplici, Zlatka i Dolňák vyšly naprázdno

Větřní – Trhové Sviny B 4:2 (2:1)

Branky: 27. R. Weinhard, 30., 79. a 89. R. Bauer – 4. a 83. K. Korčák. ŽK: 1:3. Rozhodčí: Vejčík.

Na domácí straně řádila dvojice Weinhard - Bauer, kteří svůj výkon podpořili i nastřílenými brankami. Pro Větřní je to důležitá první výhra sezony, od které je třeba se odrazit..

Český Krumlov B – Loučovice 3:0 (3:0)

Branky: 12. F. Weiss, 20. a 28. D. Poláček. Bez karet. Rozhodčí: Kovařík.

Domácí rozhodli utkání v první půlhodině. Po změně stran měli hosté řadu šancí na snížení stavu, ale chyběla lepší koncovka či svou bránu zavřel gólman Švec.

Mladé – Frymburk 4:1 (3:0)

Branky: 12. P. Šimek, 39. M. Blažek, 42. Š. Masák, 50. V. König – 86. P. Tichovský. ŽK: 1:3. Rozhodčí: Hnilička.

Ač se ani jednomu týmu zatím výsledkově moc nedaří, favoritem byli domácí fotbalisté. Ti tuto roli zvládli na jedničku. Frymburk tak dál čeká na první výhru v sezoně.


Načítám tabulku ...