Dolní Dvořiště - Kamenný Újezd 5:1 (1:0)

Branky: 28. a 82. Š. Štifter, 48. M. Urazil, 75. L. Jansa, 88. P. Fical - 61. A. Prokop. ŽK: 0:3 (Šíma 2, Černý). ČK: 0:1 (75. Šíma). Rozhodčí: Hanzlíková - Braťka, Hájek.

Fotbalisté Dolního Dvořiště úspěšně pokračují v boji o třetí příčku tabulky. Třestože dávali tři góly až v závěru utkání, měli jeho vývoj pod kontrolou. "Chtěli jsme konečně prolomit vzájemné zápasy. Povedlo se. Myslim, že je pro hosty ještě výsledek přijatelný. Zejména v první půli jsme zahodili plno šancí a kdyby poločas skončil 7:0, nikdo by se nedivil. Na druhou stranu hosté měli taky šance. Ale Jirkal vždy pohromu uhasil. Ve druhé půli jsme na 15 minut úplně vypadli ze hry, a hosté nás potrestali. Poté nás uklidnil Jansa, když se prosadil premiérovou brankou v našem dresu. Definitivní tečku stanovil Fical, který taktéž vsítil u nás první gól. Kluky už asi nemá cenu chválit, musíme si akorát dávat pozor na propadnutí v určitých fázích zápasu," hodnotil duel domácí trenér Štefan Bršťák.

V dalším kole na hráče Dolního Dvořiště čeká soupeř přeci jenom jiných kvalit, zajíždějí pod Libín na hřiště Tatranu Prachatice.


Načítám tabulku ...