V dalším kole je tahákem víkendu souboj čtvrtého Dolního Dvořiště se třetí Planou. Hraje se v sobotu od 13.30 hodin. Dolní Dvořiště má na jaře výbornou střeleckou formu, Planá zase skvěle brání a velkou oporou jí je gólman Hajdušek. "Čeká nás těžký zápas. Přijede tým s jednou z nejlepších obran v soutěži. Na druhou stranu máme plno nastřílených gólů. Chceme doma fanoušky potěšit. Bude to fuška, ale věřím, že jsme schopni zvládat takové zápasy. Má být krásné počasí a tímto bych chtěl pozvat všechny na šlágr kola," uvedl k utkání trenér Dolního Dvořiště Štefan Bršťák.

Fotogalerie: Blatná - Dolní Dvořiště. 240420

Ve stejný čas začíná utkání Zlaté Koruny s Borkem. V souboji druhého s jedenáctým jsou domácí velkým favoritem. Přivezli si v minulém kole výhru z Vodňan a na tu chtějí navázat. I když Borek minule všechny postrašil sedmi brankami do vimperské sítě. "Máme z posledních dvou zápasů venku šest bodů a na ty chceme navázat," zve fanoušky na utkání trenér Zlaté Koruny Václav Domin.

Jako jediní prohráli v minulém kole fotbalisté Kaplice v Plané. Tuto ztrátu chtějí napravit hned v dalším kole doma se Sousedovicemi. "Kluky musím pochválit za chuť s utkáním v Plané něco udělat. Planá nás vyučila z produktivity. Nedá se nic dělat, musíme to napravit nyní doma," uvedl po minulém utkání kaplický trenér Zbyněk Ginzel. Zápas se Sousedovicemi začíná v sobotu od 17 hodin.


Načítám tabulku ...