Hluboká nad Vltavou B – Loučovice 0:2 (0:0)

Branky: 61. L. Ardó, 89. D. Chupík. ŽK: 1:2. Rozhodčí: Klimeš.

V souboj nováčků se více dařilo tomu z Českokrumlovska. Hosté mohli jít do vedení již v úvodu duelu, ale neproměnili dvě velké šance. Pak hrozili hlavně z rohových kopů domácí, ale také bez úspěchu. I druhou půli začali aktivněji hosté a odměnou jim byl vedoucí gól. Béčko Hluboké se snažilo zápas alespoň zremizovat, ale hosté až sebeobětováním svou branku ubránili a naopak oni vstřelili pojišťující gól.

Boršov nad Vltavou – Kaplice B 2:2 (1:1)

Branky: 14. a 89. F. Benhák – 17. N. Popov, 81. P. Janura. ŽK: 0:4. Rozhodčí: Ryneš.

Kaplické béčko obralo favorita a mohlo být ještě veseleji. Za stavu 1:2 hosté otřeli střelu o konstrukci domácí svatyně. V samotném závěru se přeci jenom podařilo Boršovu alespoň srovnat.

Roudné B – Frymburk 5:2 (3:2)

Branky: 8., 15., 40. (PK) a 63. P. Červený, 50. M. Vodák – 23. D. Antl, 33. (PK) F. Fatura. ŽK: 1:1. Rozhodčí: Novotný.

Frymburk sice dokázal na domácí dvoubrankové vedení odpovědět také dvěma góly, ale v domácím dresu tentokrát řádil Červený. Ten nastřílel čtyři góly a poslal hosty na chvost tablky.

Větřní – Mladé 1:6 (0:3)

Branky: 78. J. Černý vlastní – 24. a 55. V. Moudrý, 26. a 50. R. Kneys, 30. V. König, 59. M. Blažek. ŽK: 2:1. Rozhodčí: Vejčík.

Domácí si vybrali horší chvilku. Vysocí beci soupeře nedovolili domácí dvojici Bauer - Weinhard ohrozit branku a naopak udeřili útočníci z Mladého. Hosté měli hru pod kontrolou po celé utkání a zaslouženě zvítězili.

Český Krumlov B – Chvalšiny 4:0 (3:0)

Branky: 19. (PK), 42. (PK) a 44. D. Poláček, 68. M. Trapl. ŽK: 0:1. Rozhodčí: Pšenička.

"Do zápasu jsem sice vstoupili vlažně, ale od 20. minuty již převzali iniciativu. Kdybychom vyřešili lépe každou chybu soupeře, mohl být výsledek i vyšší. Ač Chvalšiny nehrály vůbec špatně, tak na nás to tentokrát nestačilo," komentoval utkání domácí tenér Zdeněk Šváb.

"Duel začal v opatrě a přestože míč na svých kopačkách držel Slavoj, nezvládal přechod vpřed a vytvoření si vážnější příležitosti. Zatímco se Krumlovští spíše hledali, obraz hry Sokola se jevil jako nebezpečnější. Závar před Švecem navíc podtrhla hned dvojice nebezpečných rohových kopů, ovšem bez kloudného zakončení. Opticky vyrovnané představení si Chvalšinští zkomplikovali vlastní chybou v rozehrávce a z rychlého protiútoku pramenil první pokutový kop. Toho se ujal Daniel Poláček a úspěšným zakončením poslal Slavoj do vedení. Domácí rázem začali určovat režii utkání. Radost místnímu celku překazil Vosejpka, když nejprve jedovatou střelu vyškrábl na tyč a později se prezentoval neméně důležitým zákrokem. Jistý gól Slavoje následně z brankové čáry vytáhl dobře postavený Aust. Nejvážnější příležitost Sokola řídil Jakub Decarli, když táhl přímočarý kontr směrem na Švece, při zakončení byl ale faulován a stejný hráč se s úspěchem nepotkal ani při dvojím střeleckém pokusu po standardní situaci. O dva slepené góly na konci poločasu se zasloužil znovu Daniel Poláček, když nejprve trestal z další nabídnuté penalty a o pouhé dvě minuty později zkompletoval hattrick po pohledné týmové souhře. Ačkoliv se drtivá většina podstatného odehrála během prvního dějství, v tom druhém bylo rozhodně oč hrát. Snaha Sokola o snížení rozhodně nešla upřít, krumlovská defenziva si ale počínala téměř bezchybně, případně si věděl rady Švec. Finální korekce na výsledku přišla v 68. minutě, kdy střídající Marcel Trapl obdržel pobídku do stoprocentní příležitosti a tou nedokázal pohrdnout," zhodnotil duel vedoucí chvalšinského celku Imrich Hrabovský.


Načítám tabulku ...