Branky: 4. D. Jirkovský, 80. I. Štangret. ŽK: 0:1 (Babinský). Rozhodčí: Pšenička – Vejčík, Heinzl.

Na hřišti lídra nevyšel Chvalšinským vstup do utkání a brzy inkasovali po vlastní chybě. V první půli hosté domácího gólmana příliš neprověřili a po změně stran se to až tolik nezměnilo. Nakonec po vlastním rohu inkasovali druhý gól. Tentokrát byl lídr tabulky hratelný, přesto si své vítězství pohlídal.

Vltavan Loučovice – Český Krumlov B 1:1 (1:0)

Branky: 40. V. Dudla – 76. D. Poláček. ŽK: 4:3 (Ardó, Dudla, Žák, Chupík – Šára, T. Šindelář, Trapl). Rozhodčí: Pánek – Marek, Hladík.

V prvním poločase byli domácí aktivnější a mohli vstřelit více než tu jednu branku. Druhý poločas již moc krásy nepobral. Domácím se zvýšit nepodařilo a naopak béčko Krumlova dokázalo srovnat.

Frymburk – Mladé 1:4 (0:1)

Branky: 70. V. Kastenmajer – 22. a 88. V. Moudrý, 29. T. Linhart, 69. R. Kneys. ŽK: 2:4 (Řepa, Malina – Moudrý, Kolář, Šťastný, Šafrata). Rozhodčí: Marek – Pánek, Adamovič.

Zápas prakticky o šest bodů domácí nezvládli. Šance si sice vytvořili, ale jejich proměňování je bolestí. Naopak zbytečně lacino inkasovali. Frymburk je sice v polovině tabulky, ale má jen tři body na předposledního.

Kaplice B – Hluboká B 3:2 (0:2)

Branky: 55. J. Štrbačka, 70. F. Bárta, 90. N. Popov – 14. J. Novák, 20. T. Křiváček. ŽK: 0:3 (Suchan, Matásek, Kučera). Rozhodčí: Křížek – Ernst, Marek.

Trochu bláznivý zápas o šest bodů. Po prvním poločase by na domácí těžko někdo vsázel. Přišel však skvělý obrat a výhra 3:2. Důležité body zůstaly v Kaplici a hned se trochu snáze dýchá.

Trhové Sviny B – Větřní 3:0 (1:0)

Branky: 2. M. Fatura, 76. (PK) F. Pavel, 88. A. Didkivský vlastní. ŽK: 2:1 (Tomášek, Fatura – Didkivský). Rozhodčí: Kříž ml. – Velfl, Krčín.

Větřní potřebuje body jako sůl, ale start do zápasu nevyšel. Domácí vstřelili rychlou branku, navíc se hosté na každou šanci až příliš nadřou. Navíc doplácejí na úzký kádr.