Tři kola před koncem sezony A skupiny I.B třídy vedou tabulku Lhenice o neskutečných 21 bodů a i v tomto kole potvrdily svou dominanci. Dlouho již je znám i první sestupující, kterým je Olešnice. Nikomu dalšímu se dolu moc nechce, ale vše směřuje k tomu, že do okresu poputuje Větřní. To ztrácí na týmy před sebou sedm a osm bodů. Jeho záchrana tak je již jen v teoretické rovině.

Boršov – Frymburk 4:3 (2:2)

Branky: 41. V. Čuřík, 45. (PK) V. Karafiát, 70. a 89. L. Benedikt – 14. a 38. F. Fatura, 73. V. Kastenmajer.

Frymburk začal utkání na hřišti papírového favorita velice dobře. Dokonce se dostal do dvoubrankového vedení. To však ještě do přestávky ztratil, ale v závěru sahal alespoň po bodu. Nakonec ani ten neodvezl, když domácí rozhodli těsně před koncem zápasu.

Roudné B – Chvalšiny 4:2 (2:1)

Branky: 27. M. Michálek, 40. M. Benda, 77. V. König ml., 87. F. Stieranka – 45. J. Decarli, 64. D. Fuciman.

Chvalšiny odehrály v Roudném kvalitní utkání. V prvním poločase však vázla koncovka, a tak šel soupeř do dvoubrankového vedení. Chvalšinští však dokázali vyrovnat a čtvrt hodiny před koncem byl zápas otevřený. Útoky hostů však zastavoval především praporek asistenta rozhodčího. Nakonec domácí dvěma brankami rozhodli, hráči Chvalšin se však mohli domů vracet se vztyčenou hlavou. V závěru sezony stále ještě mohou bojovat o druhé místo tabulky.

Kaplice B – Lhenice 0:5 (0:1)

Branky: 29. I. Štangret, 47., 74. (PK), 80. a 84. J. Růžička ml.

V prvním poločase ještě domácí drželi soupeře na uzdě. Lheničtí sice měli šance, ale vedli jen o branku. Druhý poločas si pro sebe uzmul hostující Jiří Růžička mladší, který nastřílel čtyři branky. Nutno říci, že mu to domácí hráči chybami hodně usnadnili.

Ledenice – Loučovice 2:2 (1:2)

Branky: 42. J. Čermák, 58. J. Fencl – 16. V. Dudla, 18. J. Peltán.

Loučovice sahaly po třech záchranářských bodech. Vedly o dvě branky, ale favorizovaní domácí nechtěli zápas odevzdat. Nakonec se jim podařilo srovnat a oslavy loučovické záchrany o kolo oddálili.

Hluboká B – Větřní 4:1 (3:0)

Branky: 9. F. Dědina, 22.J. Procházka, 35. a 61. J. Novák – 87. F. Čížek.

Od začátku utkání nebylo pochyb o tom, že si favorit jde za třemi body. Po půl hodině bylo prakticky rozhodnuto, Větřní si moc šancí na skórování nevytvořilo. Tým z Českokrumlovska dal čestný úspěch až v samotném závěru zápasu.


Načítám tabulku ...