SK SIKO Čimelice - Slavoj Český Krumlov 4:1 (1:1)

Václav Domin, trenér Slavoje Český Krumlov: „Inkasovali jsme po chybě už ve druhé minutě, což samozřejmě Čimelicím hrálo do not, protože se pak nikam nemusely hrnout. Domácí se drželi na vlastní polovině , čekali na naše zaváhání a vyráželi do brejků. A další chyby přišly. Při druhém gólu jsme špatně obsadili hráče při standardní situaci, třetí jsme inkasovali z penalty a tomu poslednímu předcházel prohraný souboj. My sice dali krásnou branku na 1:1, když se pomalu z půlky trefil Tůma, a nastřelili jsme tyč i břevno, ale jinak jsme na hřišti, které připomínalo brambořiště, stále hráli do plných. Ale třeba facka přišla v pravý čas. Mužstvo si musí zvyknout, že s námi soupeři nehrají otevřenou partii a vypořádat se s tím, i když to není jednoduché. Z osmi odehraných zápasů chtěl hrát fotbal pouze Olešník. Čimelice jsou v tabulce nahoře, hrají doma, a přesto se drží na vlastní polovině. Zvolená taktika jim sice vyšla a blahopřeji jim k výhře, ale – a nechci se nikoho dotknout – já mám o fotbale trochu jinou představu.“

Branky: 2. Smetana, 47. Viták, 59. Petřík (pen.), 81. Hegenbart – 12. Tůma. Rozhodčí: Mach – Izugrafov, Pečenka. ŽK: 2:1.

Č. Krumlov: Š. Beránek – Paráček, Kabele, Švec – Tůma (77. Kordík), Svoboda, Kuna (66. Strapek), Novák, Vávra – Tauber, V. Beránek (56. Růžička).


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...