Václav Domin, trenér Č. Krumlova: „Ani jsme nečekali, že v počasí, které v sobotu panovalo, bude v Dražicích tak kvalitní trávník. Obecně však platí, že na tamním malém hřišti se proti bojovnému domácímu týmu příliš nevyhrává. Nám pomohla rychlá branka ze standardní situace, o kterou se už v 5. minutě postaral Kabele. V 25. minutě se po rychlém brejku trefil Novák, což nám dodalo klid na kopačky. O deset minut později jsme přidali třetí gól, ten však nebyl kvůli údajnému ofsajdu uznaný. Myslím si, že z naší strany už se to konečně podobalo fotbalu, snažili jsme se kombinovat, šli do osobních soubojů a hlavně nechybělo patřičné nasazení. Sestava si sedá, po více než měsíci už nastoupil Vávra, což je důležitý hráč. Druhý poločas už byl zase trochu jiný. Kombinovat už moc nešlo, neboť soupeř všechno řešil jen dlouhými nákopy do našeho vápna. Nakonec se domácí v 78. minutě dočkali snížení. Po zbytečném vyběhnutí našeho brankáře následoval faul a penalta, kterou Dražice proměnily. Zbytek zápasu už jsme si však pohlídali a důležité tři body z horké dražické půdy jsou vítanou vzpruhou do dalších bojů. “

TJ Dražice – Slavoj Český Krumlov 1:2 (0:2)

Branky: 78. Štecher (pen.) - 5. Kabele, 25. Novák. ŽK: 2:2 (Veselý, Bareš – Chytrý, Svoboda). Rozhodčí: Dunovský – Izugrafov, Hanzal. Diváci: 42.

Č. Krumlov: R. Švec – M. Švec, Kabele, Kuna - Kořínek, Svoboda, Novák, Strapek, Vávra (79. Vaněk) – Chytrý, Růžička (74. V. Beránek).