Lídr soutěže se ujal vedení už ve čtvrté minutě a celý duel měl jasně pod kontrolou. Kromě zmiňovaného tříbrankového střelce Vaňka se o další čtyři zásahy rovným dílem podělili Dominik Tůma a Matěj Švec. Slavoj má nyní na čele čtyřbodový náskok na druhé Prachatice a v dalším kole v sobotu 30. října doma přivítá Strakonice (14 hodin)

Václav Domin, trenér Českého Krumlova: "Zápasy proti papírově slabším týmům bývají ošemetné především z důvodu možného podcenění, ale v našem případě to neplatilo. Pomohl nám rychlý vedoucí gól Tůmy už ve čtvrté minutě, po němž jsme hru zcela jednoznačně ovládli a Blatné jsme za celý zápas dovolili pouze tři standardky. Výrazně jsme si vylepšili skóre, ale musím říct, že kromě sedmi gólů jsme ještě celou řadu příležitostí zahodili. Jsem také rád, že se brankově prosadila naše letní posila Patrik Vaněk, který zaznamenal hattrick. Naším příštím soupeřem budou Strakonice, které se v poslední době hodně zlepšily, ale my samozřejmě chceme pokračovat ve vítězném tažení."

TJ Blatná - Slavoj Český Krumlov 0:7 (0:4)

Branky: 25., 32. a 60. Vaněk, 4. a 70. Tůma, 42. a 72. Švec. ŽK: 1:1 (Kůst - Tůma). Rozhodčí: Ondřej - Polák, Panský. Diváci: 150.

Č. Krumlov: Trnka - Švec, Kabel, Kuna - Strapek, Gelnar (61. Svoboda), Novák, Tůma (83. Šára), Vávra - Vaněk (71. Poláček), Růžička.


Načítám tabulku …

.