Junior Strakonice - Kaplice 3:1 (1:1)

Strakoničtí v této sezoně ještě bodově netratili, byli tedy jasnými favority a své kvality plně prokazovali od samotného počátku střetnutí. Domácí dobře kombinovali, byli fotbalovějším týmem a vytvářeli si příležitosti. Obrana Spartaku v čele s gólmanem Ondřejem Bartákem odolávala jen do 16. minuty, kdy Junior poslal do vedení Rejšek – 1:0.

I po vstřelení vedoucího gólu byli Strakoničtí dál aktivní, ale druhý gól se jim v průběhu prvního poločasu přidat nepodařilo. Kapličtí tak minutu před přestávkou trestali, když se pošesté v sezóně mezi střelce zapsal Jan Kaňka – 1:1. Do kabin se tak překvapivě šlo za nerozhodného stavu.

Nástup do druhého dějství však domácím vyšel. Uběhly dvě minuty a favorit si vzal vedení zpět na svou stranu. Do černého mířil Dejmek – 2:1. Domácí v dalších minutách kontrolovali vývoj střetnutí, ale nedařilo se jim gólově odskočit, a tak byli hosté stále ve hře o možné překvapení. Sedm minut před koncem se ale definitivně rozhodlo, když výhru Junioru pečetil třetím gólem Mrkvička – 3:1. Spartakovci z Kaplice nakonec na favorita nestačili, ale padli se ctí.

Fakta - branky: 16. Rejšek, 32. Dejmek, 53. Mrkvička – 29. J. Kaňka, bez karet, rozhodčí Mráz, 35 diváků.

Sestava Kaplice: O. Barták – Šedivý, Plach, J. Janda, Dreiling, Novák, J. Kaňka, Seltsam, Janošec, Chlaň.