Slávia Č. Budějovice – Větřní 3:0 (1:0), branky: 45. Boček, 64. Bohůnek, 85. Hromádka, ČK 1:1 (45. Sedláček – 56. Dvořáček).

„Chtěli jsme si napravit reputaci po debaklu ze Svinů a na Slávii bodovat. Bohužel, po vyloučení domácího hráče jsme dostali gól do šatny. Pak se necháme vyloučit a dostaneme další branky…“ smutnil větřínský trenér Vlastimil Sulzer a ještě dodal: „V úvodu druhého poločasu jsme sice získali převahu, ale bylo to bez zakončení. Pochválit mohu jedině Martina Trojáka, který byl naším nejlepším hráčem.“

Sestava Větřní: Ma. Votýpka – Dvořáček, Troják, Vnuk, D. Chupík – Podskalský, Sivák, P. Kotlár, Z. Chupík (68. Sukdolák) – Gutheis, R. Weinhard (73. Rada).

Větřínští se nadále s deseti body krčí na dně áčkové skupiny druhé nejvyšší oblastní soutěže. V příštím kole je čeká vpravdě klíčový zápas, v němž na svém trávníku přivítají předposlední budějovickou Lokomotivu, na kterou ztrácejí pět bodů. Na podzim Větřínští v Suchém Vrbném zvítězili 3:0, což je dosud jedna z pouhých dvou výher našeho týmu v této sezoně.