V průběžném pořadí na bronzovém stupínku figurující exdivizní družina trenérů Domina a Černého byla na půdě předposledního favoritem, ale nakonec se musela spokojit jen s bodem, který zachraňovala necelou čtvrt hodinu před koncem.

Rudolfov - Český Krumlov 3:3 (1:2)

Po dvaceti minutách šli domácí do vedení, ale hosté dvěma slepenými góly Tomáše Taubera stav otočili. Krumlovský útočník měl pak před půlí na noze čistý hattrick a zároveň pojistku, ale z malého vápna přestřelil.

Nástup do druhého dějství zelenobílí nezachytili a domácí v rozmezí pěti minut stav zase otočili. Konečnou dělbu bodů poté stanovil krumlovský kapitán Václav Novák, jenž se pěkně trefil z přímého kopu z 25 metrů.

„Na strašně těžkém terénu, který více vyhovoval domácím, to byl víc boj než fotbal. Snažili jsme se o naší kombinační hru, ale moc to nešlo. Rudolfov se k naší brance nedostával, tedy kromě standardek, ze kterých dal všechny góly. Nám nevyšel začátek druhé půle, kdy jsme propadali v soubojích a inkasovali. Rozhodující moment ovšem byl už před přestávkou, kdy Tauber nedal tutovku. Zase jsme museli nuceně střídat, když už v první půli potkalo svalové zranění Strapka a ve druhé zase Grigeru. Musím ale celý tým pochválit, že se dokázal v závěru zvednout a vybojovat aspoň remízu,“ hodnotil krumlovský kormidelník Václav Domin a ještě si posteskl: „Na tři góly venku by se ale mělo vyhrávat…“

Fakta – branky: 20. a 48. Ryneš, 53. Šindelář – 23. a 25. Tauber, 76. Novák, žluté karty: 1:4 (u hostů Malý, Tauber, Svoboda, Persán), jako hlavní řídil rozhodčí Lovětínský, sledovalo 100 diváků.

Sestava Slavoje Č. Krumlov: Říha – Malý, Dudák, Švec, Svoboda – Grigera (75. Ješina), Fischer (84. Smolen), Novák, Strapek (26. Filip) – Tauber, Sláma (62. Persán).

Krumlovští se již pátou podzimní plichtou udrželi na na stupních, ale na vedoucí Olešník, jenž vyhrál v Dražicích, již ztrácejí osm bodů. V příštím dějství je čeká pro změnu souboj z čela, když v sobotu 10. listopadu na domácím stadionu změří síly s Katovicemi (14).