Spartak Kaplice – SK Čkyně 0:0

Zbyněk Ginzel, trenér Kaplice: „Zápas se Čkyní se mi hodnotí hodně těžko. Do třicáté minut to bylo vyrovnané a vypracovali jsme si i dvě gólové příležitosti, které však Pastier neproměnil. Pak ovšem přišel hořký moment, neboť Divoký viděl druhou žlutou kartu a musel pod sprchy. Tím se naše hra zhroutila a museli jsme zvolit hodně defenzivní taktiku, protože soupeř má v útoku velkou hrozbu v podobě Rataje s Bujokem. Aby toho nebylo málo, v 79. minutě inkasoval červenou kartu další náš hráč Procházka a my tak dohrávali pouze v devíti. Tímto chci klukům poděkovat za bojovný výkon. Sáhli si na dno a urvali aspoň bodík. Klobouk dolů. K rozhodčímu se nebudu raději vyjadřovat.“

Rozhodčí: Talíř – Tauber, Písek. ŽK: 7:4. ČK: 2:0 (29. Divoký, 79. Procházka). Diváci: 150.

Kaplice: F. Bílý – Kuchař, Čutka, Gondek, Procházka – Gutheis, Divoký, Vaniš, F. Štěpánek (90. J. Smolen) – Daniel, Pastier (65. Štrbačka, 89. Pál).

Načítám tabulku ...

Sokol Kamenný Újezd – FK Dolní Dvořiště 5:1 (4:1)

Štefan Bršťák, trenér Dolního Dvořiště: „Bohužel jsme si vybrali den blbec. Domácí nám dali lekci z produktivity. Oni proměnili vše, nám tam nic nepadlo, i když jsme šance měli. Porážka mě mrzí. Kamennému Újezdu gratuluji k vítězství. Na tréninku si nějaké situace musíme rozebrat a pořádně se připravit na další zápas, v němž přivítáme Roudné.“

Branky: 4. a 26. Kotalík, 7. a 62. Prokop, 35. Dvořák – 22. Zeman.

Rozhodčí: Kaštánek – Leiš, Novotný. ŽK: 2:1. Diváci: 120.

D. Dvořiště: Jirkal – Pecha (46. Mac Tesař), Krenauer, Sulzer (13. Fořter), Kouba – Urazil (72. Smolen), Micák, Štifter, Michael Tesař (77. Rubeš) – Kubík, Zeman.