„Zaslouženě vysoká prohra po mizerném výkonu celého týmu. Špatně hráli úplně všichni. Děláme školácké chyby a sami se tím srážíme,“ lakonicky hodnotil větřínský asistent Robert Salon, jenž v tomto zápase zaskočil za absentujícího kouče Vlastimila Sulzera, a jedním dechem dodal: „Je to v hlavách. Kluci úplně rezignovali a nemají už ani snahu se o lepší výsledek porvat. Na začátku jsme si vlastně sami dali dva góly. Při tom druhém se navíc při srážce ve vzduchu zranil Dvořák a musel jet na šití. O přestávce jsme si v kabině říkali, že to aspoň zkusíme. Pak ale vlezeme na hřiště a v šedesáté minutě je to sedm… Naši mladíci se prostě nesrovnávají s jiným fotbalem, než jaký byli zvyklí hrát v dorostu. A budu upřímný, hrají kluci, kteří by za normální situace možná neseděli ani na lavičce,“ nebere si servítky srdcař, kterého současný stav větřínského fotbalu hodně trápí.

Nová Ves u ČB – Větřní 10:1 (3:0), branky: 12., 58., 60. a 68. Procházka, 15. Holý, 26. Jiránek z penalty, 47. Neumann, 55. Vávra, 70. T. Novák, 80. Beneš – 66. Gutheis.

Sestava Větřní: Ma. Votýpka – Dvořák (19. L. Šustr), Dušek, Troják, Dvořáček – D. Chupík, Sivák, Z. Chupík, Podskalský – R. Weinhard, Gutheis (71. Soukup).