STARŠÍ ŽÁCI

Čtyři Dvory – Kaplice 0:0, na penalty 4:3

Postavení v tabulce favorizovalo na bodový zisk hostující spartakovce. Ti se však museli v tomto střetnutí obejít bez kapitána Románka, chyběli i Beránek a Dvořák. Zápas se navíc odehrál ve velice chladném počasí a na velmi těžkém podmáčeném terénu.

Prakticky po celé střetnutí byli hosté aktivnějším týmem. V obraně hráli Kapličtí pozorně a domácí za celý zápas nepustili k vážnějšímu ohrožení jejich branky. Sami si pak byli schopni vypracovat řadu brankových příležitostí, ale s jejich proměňováním byli tentokrát na štíru. Gól nedokázali vstřelit ani z těch nejvyloženějších šancí.

Prochladlí diváci tak na gól v zápase starších žáků čekali marně a utkání dospělo až k penaltové loterii. V ní byli úspěšnější domácí a připsali si do tabulky bod navíc. Hosté mohou žehrat jen sami na sebe a na svou chabou, tentokrát nulovou koncovku.

Fakta: ŽK 1:1 (Knietel – Koubek), rozhodčí L. Kadlec, 50 diváků.

Sestava Kaplice: Kostelný – Linhart, Gahír, Mokoš, Dreiling, O. Říha, Jak. Malák, J. Kaňka, Koubek, Řídel, Muška, střídali: P. Pecha, Šedivý.

MLADŠÍ ŽÁCI

Čtyři Dvory – Kaplice 2:2 (1:0), na penalty 4:3

Také utkání mladších žákovských výběrů se hrálo na velice těžkém terénu. Bezbrankový stav však vydržel jen do 18. minuty, kdy poslal domácí do vedení Filip Sháněl – 1:0. Tímto výsledkem skončil i celý první poločas.

I po změně stran byli Kapličtí fotbalovějším týmem, ale byli to znovu oni, kdo inkasoval. Po deseti minutách hry ve druhé půli navýšil vedení Čtyráku přesnou střelou Adam Rivera – 2:0.

Spartakovci v koncovce tápali, zahodili i pokutový kop, který nedokázal proměnit Jan Kaňka. Ale dvanáct minut před koncem hosté vykřesali jiskérku naděje, když se o kontaktní gól postaral Pavel Dreiling – 2:1.

Vstřelený gól spartakovce nabudil, ještě zvýšili úsilí a odměnou jim byla vyrovnávací branka. V 54. minutě zajistila dělbu bodů přesnou trefou Lenka Vaněčková – 2:2.

Utkání však, stejně jako u starších, dospělo k penaltovému rozuzlení. A výsledek byl shodný. Více štěstí měli a více klidu při penaltách projevili domácí – a bod navíc si tak opět připsali Čtyřdvorští.

Fakta – branky: 18. Sháněl, 40. Rivera – 48. Dreiling, 54. Vaněčková, bez karet, rozhodčí P. Novák, 30 diváků.

Sestava Kaplice: M. Říha – Šedivý, Martyn, Plach, L. Vávra, Dreiling, Vaněčková, J. Kaňka, A. Seltsam, Chlaň, Janošec.

Libor Granec