Co se totiž v zimě dostane do nohou i hlav a následně vyzkouší v přípravných zápasech, to pak v jarních mistrovských bojích jako když najdeš. A vědí to i hráči zelenobílé družiny kouče Václava Domina.

„První týden bude ještě takový rozjížděcí a o víkendu hrát nebudeme, ale pak se budou dávky zvyšovat. Tentokrát jsme se rozhodli, že se nepřihlásíme na turnaj a hrát budeme jen jednotlivé zápasy. Začátkem února (pozn. red. – od pátku 1. do neděle 3. 2.) nás čeká i tradiční soustředění na Lipně,“ připomíná krumlovský kormidelník.

JÍZDNÍ ŘÁD

A jaký je nadcházející zápasový program fotbalistů českokrumlovského Slavoje?

Prvním testem by měl být zápas s Třeboní na její půdě v sobotu 26. ledna. V rámci soustředění si slavojáci v sobotu 2. února odskočí na Složiště k duelu s dorostem Dynama (14.30).

Na hlubocké umělce se utkají s Rudolfovem (sobota 9. února od 10) a s Lažištěm (neděle 17. února od 10), v sobotu 23. února zavítají na prachatickou umělku k testu s tamním Tatranem (12), první březnovou sobotu se ve Staré Hlíně střetnou s Trhovými Sviny (17) a generálkou bude pro fandy z regionu atraktivní duel s Velešínem (sobota 9. března od 14.30, hřiště bude upřesněno).

A v sobotu 16. března Krumlovští vstoupí do jarních bojů Ondrášovka krajského přeboru, v němž v rámci 17. kola pojedou v roli papírového favorita na hřiště posledního Protivína.