Závěr podzimu nevyšel týmu Nové Vsi a Brloha, který si v souboji s béčkem Kaplice připsal už třetí porážku v řadě a klesl z první příčky až na čtvrtou. Vítězové naopak přečkají zimní přestávku v čele soutěže s nejtěsnějším náskokem na Křemži, jež jasně přehrála Lipno, a Horní Planou, která ve Vyšším Brodě nastřílela domácím deset gólů.

Nebylo to však v tomto kole nejvíc, protože hráči rezervy krumlovského Slavoje společnému týmu Horního a Dolního Dvořiště nadělili 15 gólů.

Další nedohraný duel má na svém kontě českokrumlovské Romo, které tentokrát odstoupilo pro nízký počet hráčů po prvním poločase domácího střetnutí s Přídolím za stavu 0:8. Tento výsledek také započítáváme do tabulky, i když jej ještě musí potvrdit STK okresního fotbalového svazu.

OP mužů – 13. kolo

Hraničář Malonty – Sokol Kájov 4:1 (2:0)

Branky: 63. a 72. F. Olah, 25. A. Olah, 40. Kubát – 52. Didkivský. Bez karet. Rozhodčí: Lach. Diváci: 52.

Slavoj Český Krumlov B – TJ Horní Dvořiště/FK Dolní Dvořiště B 15:1 (8:0)

Branky: 3., 13., 17. a 78. Kordík, 24., 39. a 90. Šindelář, 10., 42. a 77. Filip, 37. Trapl, 50. Gelnar, 66. Lattner, 80. Kastenmajer, 87. Švec (pen.) – 58. Šťastný. ŽK: 0:2. Rozhodčí: Petroušek. Diváci: 20.

Sokol Křemže – FC Lipno nad Vltavou 6:1 (3:1)

Branky: 39. a 61. Rolník, 29. a 57. (pen.) Pliška, 5. Tomis, 68. Troup – 18. Krauskopf (pen.). ŽK: 2:2. Rozhodčí: Adamovič. Diváci: 50.

FK Nová Ves/Brloh – Spartak Kaplice B 0:3 (0:3)

Branky: 15. Kubata, 39. Pastier, 45. Daniel. ŽK: 1:1. Rozhodčí: Marek. Diváci: 40.

Dynamo Vyšší Brod – Smrčina Horní Planá 2:10 (0:6)

Branky: 54. Sundač, 76. Bäuml – 1., 77. a 82. Kvasnička, 31., 39. a 62. Bauer, 35. a 37. Bednář, 13. Růžička, 76. Trančík. Bez karet. Diváci: 30.

Romo Český Krumlov – Sokol Přídolí 0:8 nedohráno

Branky: 4., 38. a 44. Písko, 5. a 25. Pavlis, 20. M. Radychovskyj, 28. R. Radychovskyj, 34. Harvan. Rozhodčí: Marek. Diváci: 20.