Jako první odstartují novou sezonu fotbalisté Slavoje Český Krumlov, kteří přivítají v sobotu od 17 hodin nepříjemný Komárov. O startu sezony jsme informovali zde:

Fotbalisté Slavoje Český Krumlov se již chystají na první divizní utkání setony.
Pokusíme se urvat tři body, hlásí před startem sezony trenér Zdeněk Šváb

Rozjíždí se i Jihočeský pohár Samson cup. V něm se v sobotu utká od 17 hodin Křemže s Bavorovem. "Bavorov má v kádru pět nových hráčů, samou hvězdu. Bude to boj," zve na utkání křemežský Jiří Reitinger. Další pohárové utkání se hraje v neděli od 17 hodin a Loučovice v okresním derby přivítají favorizovanou Zlatou Korunu.

A právě hráče Zlaté Koruny, nováčka I.A třídy, čeká již v pátek pikantní příprava. Na svém hřišti hostí od 18 hodin Olešník. "Soupeř by měl dorazit i s kanonýrem Davidem Lafatou v sestavě. Tak neváhejte a přijďte nás podpořit na první domácí přípravný zápas," zvou do ochozů fanoušky fotbalisé Zlaté Koruny.

Fotbalová příprava: Slavoj Č. Krumlov - FC Písek 0:4 (0:2).
Fotbalová příprava: Zlatka zdemolovala Jankov, Křemže nadělovala ve Větřní

Na programu jsou v sobotu i dva turnaje, a to ve Frymburku a v Holubově.

Ve Frymburku se hraje O pohár městyse Frymburk. Kromě domácích fotbalistů se představí hráči Větřní, Horní Plané a Lipna. První semifinále odstartuje ve 13 hodin, finálový duel je plánován na 17.30. Ceny jsou připraveny pro všechny týmy, vyhlášeni budou i nejlepší střelec, hráč a gólman.

V Holubově je na programu 10. ročník Memoriálu Milana Bušty. Prvním duelem odstartuje turnaj ve 12.30 hodin. Utkají se celky Sokola Křemže, FC Nové Hodějovice, Slovanu Černý Dub a domácího SK Holubov.