Okresní přebor starší žáci

Český Krumlov B – Větřní 4:3 (1:1)
Branky: Krejčí 4 – Smutek 2, Fencl.

Loučovice – Frymburk/Lipno nad Vltavou 3:4 (0:2)
Branky: Straka 2 (1x11), Levai – Pyzsko 2, Pompe, Řepa.

Benešov nad Černou – Horní Planá 0:21 (0:11)
Branky: Růžička 5, Šára 4, Kuča 2, Prášek 2, Svintek 2, Kniha 2, Magnát 2, Tyle, Pešl.

Chvalšiny – Velešín 4:5 (4:3)
Branky: Paráček 2, Pavelec, Čarek – Brauer 3, Brožka 2.

Zlatá Koruna – Malonty/Dolní Dvořiště 3:1 (1:1)
Branky: Hončík, Janošťák, Mareš – Vosika.

Vyšší Brod – Nová Ves/Brloh 1:1 (1:1) PK 2:3
Branky: Sýkora – Pulkert.

OP starších žáků

 1. Horní Planá 2 2 0 0 28:1 6

 2. Velešín 2 2 0 0 13:6 6

 3. Frymburk/Lipno 2 2 0 0 10:5 6

 4. Zlatá Koruna 2 1 0 1 7:5 4

 5. Větřní 2 1 0 1 12:4 3

 6. Chvalšiny 2 1 0 1 6:6 3

 7. Vyšší Brod 2 1 0 1 5:5 3

 8. Č. Krumlov B 2 1 0 1 6:9 3

 9. Nová Ves/Brloh 2 1 0 1 2:8 2

10. Loučovice 2 0 0 2 4:6 0

11. Malonty/D. Dvořiště 2 0 0 2 3:11 0

12. Benešov n. Č. 2 0 0 2 0:30 0

Okresní přebor starší přípravka

Vyšší Brod – Kaplice 0:11 (0:7)
Branky: Draxler 4, Vošický 2, Janda 2, Uhlík, Janek, Štěpánek.

Chvalšiny – Loučovice 10:3 (5:2)
Branky: Čarek 6, Paráček 3, Mazeg – Zábranský 3, Gondek.

Malonty – Nová Ves/Brloh 7:2 (3:1)
Branky: Sedláková 3, Jedlička, Rakaš, Weber, Přibyl – Sojka, Meloun.

Křemže – Větřní 11:5 (6:3)
Branky: Hájek 3, Kmoch 3, Luksch 2, Louda 2, Lauterbach – Brantál 4, Krief.

Český Krumlov B – Frymburk/Lipno nad Vltavou 6:4 (3:2)
Branky: Kožišník 2, Baláž, Balog, Sýkora, Brenkus – Valeš 2, Jahn, Schmidt.

Horní Planá – Velešín 34:0 (19:0)

Branky: Hrdlička 19, Homolka 5, Guida 3, Trampota 2, Veverica 2, Roubal, Matějka, Hrdličková.

Okresní přebor mladší přípravka

Zlatá Koruna – Křemže 7:3 (3:3)
Branky: Papoušek 3, Rouče 2, Šváb 2 – Pliška 2, Mojhová.

Loučovice – Dolní Dvořiště/Horní Dvořiště 6:5 (6:1)
Branky: Strnka 4, Somolík, Levai – Brožová 2, Rataj, Mavrodiev, Koreš.

Český Krumlov B – Větřní 10:4 (4:2)
Branky: Černý 4, Vojáček 2, Tvrzník 2, Sihlovec 2 – Jungwirth, Tomáš, Perník.

Lipno nad Vltavou/Frymburk – Kaplice 2:8 (2:4)
Branky: Jahn 2 – Vančura 2, Rdeiling 2, Seltsam 2, Jeníček, Steel.