OP muži

Kájov – Křemže 0:9 (0:3). 19. (PK), 44. a 89. M. Pliška, 35. T. Opelka, 68. a 70. P. Dvořák, 78. a 84. D. Trapl, 88. P. Rienessl.
Sestava Kájova: Glonec - Musil, Skipala, Šimek - M. Lukeš, Muzika, Lippl, Grabec, Šmikmátor ml. - R. Lukeš, Klíma. Střídal V. Žilavý st. Trenér Miroslav Grabec a Jan Petřík.
D. Dvořiště / H. Dvořiště B – Horní Planá 5:2 (1:1). 33. V. Aibl, 57. a 69. M. Tesař, 87. P. Hošek, 90. F. Sulzer – 16. a 80. M. Bednář.
Malonty – Holubov 3:0 (0:0). 32. F. Lašák, 75. S. Přívratský, 77. A. Olah.
Lipno – Přídolí 2:3 (0:0). 78. M. Víšek, 84. (PK) K. Krauskopf – 47. P. Pavlis, 65. M. Radychovskyj, 73. J. Cipín. ČK: 1:0 (88. M. Koutský).
Nová Ves / Brloh – Velešín 2:5 (1:3). 41. J. Bauer, 69. J. Pouzar – 2., 4., 9. a 62. P. Fišer, 57. P. Škorvánek.


Načítám tabulku ...

OP žáci

D. Dvořiště / H. Dvořiště – Loučovice 7:1 (4:1). K. Rakaš 4, T. Dunka, A. Sineter a D. Rakaš – M. Peltánová.
Horní Planá – Zlatá Koruna 1:2 (0:0). D. Hrdlička – J. Janošťák a E. Papoušková.
Frymburk / Lipno – Nová Ves / Brloh 4:2 (2:0). P. Schmidt 2, D. Krátký a J. Pompe – A. Bláhovec a J. Zikmund.
Chvalšiny – Vyšší Brod 2:1 (0:0). V. Štěpán a T. Čarek – T. Račák.
Benešov nad Černou – Velešín 0:16 (0:9). K. Toman 7, M. Daniel 3, M. Víta a P. Vítů 2, B. Fesl a B. Bartizal.


Načítám tabulku ...

OP starší přípravky

Horní Planá – Zlatá Koruna 1:5 (0:1). T. Pojsl – J. Papoušek 2, V. Šváb, V. Beránek a V. Lombart.
Český Krumlov B – Křemže 12:6 (5:2). M. Schaefer 5, L. Tvrzník 4, M. Vobr 2, M. Turoň – J. Louda 4, V. Ohrazdová a J. Vrbová.
Frymburk / Lipno – Loučovice 8:5 (5:3). M. Lombart 5, F. Vondrák 3 – L. Dutková, E. Somolík, J. Kubík, J. Strnka a P. Štarman.
Větřní – Velešín 3:5 (3:3). K. Rada 2, P. Šaray – Z. Tomášek 2, M. Smolík, J. Toms a J. Petrák.
Vyšší Brod – Malonty 11:3 (3:0). E. Pavelec 4, R. Narovec, A. Pavlis, G. Krajča, M. Procházka, K. Sojková, D. Vrabel a T. Hryzák – A. Beran, N. Jedlička a F. Olah.

OP mladší přípravky

Dolní Dvořiště – Větřní 7:4 (2:1). T. Jozefík a J. Likler 2, Š. Chovanec, O. Sučák a G. Štěpánek – J. Šimeček 2, P. Šaray a K. Hlásenská.
Český Krumlov B – Zlatá Koruna 3:9 (3:8). O. Pavlíček 2, A. Sikuta – J. Papoušek 6, M. Bořecký 2, M. Šebest.
Horní Dvořiště – Kaplice 2015 2:5 (0:2). M. Úlehla a M. Neruda – P. Jirka 2, M. Záveský, D. Čondl a M. Mikeš.
Loučovice – Křemže 3:15 (2:7). A. Toth, J. Hüttnerová a D. Bäuml – N. Ohrazda 4, M. Tomis a M. Kučera 3, M. Lavička, D. Kiss, T. Pech, D. Tomis a A. Vojč.