STARŠÍ ŽÁCI

Na čele přeboru starších žáků se nic nezměnilo, když přesvědčivě vyhráli první Větřínští i druzí Krumlovští. Bronz jistili Zlatokorunští, kteří zvládli předehru na půdě obhájce z Velešína.

Výsledky OP starších žáků (7+1) – 16. kolo: Loučovice – Horní Planá 1:1 (1:0) pen. 2:3, Straka – Weiss, Český Krumlov B – Velešín 9:1 (6:0), Turchetta 4, Šindelář 2, Janíček, Grénar, Lach – Brožka, Holubov / Křemže – Frymburk / Lipno 5:2 (3:1), Čížek 3, Andrlík 2 – Micák 2, Větřní – Malonty 7:0 (4:0), Poslední 3, Sivák 2, Steinocher, Sukdolák, Nová Ves / Brloh – Vyšší Brod / Horní Dvořiště 6:0 (3:0), Hütter 3, Sklář 3, předehrávka 17. kola: Velešín – Zlatá Koruna 0:2 (0:1), Pártl, Kalista.

Nejlepší střelci: 37 – Matěj Sklář, 27 – Tomáš Hütter (oba Nová Ves), Jan Votýpka (Větřní), 26 – Matěj Malina (Frymburk), 25 – Filip Weiss (Horní Planá).

MLADŠÍ ŽÁCI

Neochvějně za titulem míří mladší žáci zlatokorunského SK, kteří deklasovali poslední Benešov a před druhým krumlovským Slavojem mají nadále devítibodový náskok.

Výsledky OP mladších žáků (6+1) – 14. kolo: Zlatá Koruna – Benešov 16:0 (8:0), Hončík 5, Černý 3, Prener 2, Perník 2, Král 2, Kubík, Lavička, Český Krumlov B – Dolní Dvořiště / Horní Dvořiště 8:2 (4:1), Cieslar 3, Kubický 3, Jílek 2 – Hešík, Vaněk.

Nejlepší střelci: 30 – Lukáš Prener (Zlatá Koruna), 27 – Kevin Nguyen (Český Krumlov), Petr Hešík (Dolní Dvořiště), 17 – Ondřej Král, 15 – Václav Perník (oba Zlatá Koruna).

STARŠÍ PŘÍPRAVKY

Přeboru starších přípravek jasně vévodí křemežští benjamínci před druhou Zlatou Korunou a třetí Kaplicí, která při sváteční předehře deklasovala Vyšší Brod (foto).

Výsledky OP starších přípravek (5+1) – 16. kolo: Vyšší Brod – Dolní Dvořiště / Horní Dvořiště 9:8, Větřní – Malonty 13:2, Loučovice – Velešín 7:7 pen. 4:3, Horní Planá / Černá – Křemže / Holubov 3:15, dohrávka 14. kola: Větřní – Frymburk / Lipno 10:2, předehrávka 17. kola: Kaplice – Vyšší Brod 10:1.

Nejlepší střelci: 67 – Jiří Sukdolák (Větřní), 65 – Tomáš Novotný (Křemže), 47 – Adrian Tafallari (Dolní Dvořiště), 41 – Patrik Voráček (Křemže), 39 – Tomáš Klícha (Velešín).

MLADŠÍ PŘÍPRAVKY

V nejmladší kategorii pokračuje přetahovaná o titul mezi benjamínky první Křemže a druhého Větřní.

Výsledky OP mladších přípravek (4+1) – 14. kolo: Český Krumlov – Kaplice 3:8, Český Krumlov B – Křemže / Holubov 5:10, Větřní – Vyšší Brod 11:1, Horní Dvořiště / Dolní Dvořiště – Zlatá Koruna 5:9, předehrávka 15. kola: Kaplice – Křemže / Holubov 1:6.

Nejlepší střelci: 76 – Matyáš Steinocher (Větřní), 60 – Václav Jeziorský, Jakub Staněk (oba Horní Dvořiště), 46 – Michal Kubeš (Kaplice), Jan Kadlec, Filip Reitinger (oba Křemže).