Druholigové Táborsko po výhře s béčkem Dynama 2:0 stejným výsledkem podlehlo na Žižkově. „Oba obdržené góly mě mrzí, hlavně druhý, kdy si jinak výborně chytající Cízler hodil si míč do brány,“ litoval trenér Miloslav Brožek. „Chybu mu nevyčítám, je to velmi perspektivní gólman,“ dodal s tím, že i první gól byl laciný. „První střelu Cízler vyrazil, pozdě jsme ale reagovali a inkasovali z dorážky. V první půli jsme měli jednu vážnější situaci a měli i náznaky dobrých přechodů, ale nedotáhli je. Snažili jsme se hrát kombinačně, působili jsme ale unaveně. Měli jsme hodně ztrát balonů, takže nemohu náš výkon hodnotit kladně. V úvodu druhé půle jsme měli tlak, Pavlík a Čapek měli dvě velké šance, ale bez efektu. Pak se hra opět srovnala. Mezi 70. a 80. minutou jsme opět měli ve hře navrch, ale neměli jsme kvalitu, abychom dokázali skórovat, mrzelo Brožka, dle něhož Almeida zamířil na testy do Olomouci, naopak brankář Pecháček se vrátil z Dynama. „Tvoříme úplně nový tým,“ podotkl trenér FCT.

Další posilu pro nový ročník I. ligy před sobotním zápasem v Táboře ohlásilo Dynamo, kam na roční hostování z Plzně zamířil útočník Ondřej Mihálik, jenž ve svých čtyřiadvaceti letech odehrál v české první lize už 98 zápasů a v nich nastřílel 18 branek. „Přivedli jsme šikovného fotbalistu, který už toho má ve svém věku hodně odehráno. Věřím, že se mu bude u nás dařit a pomůže nám s produktivitou,“ uvedl pro klubový web majitel Dynama Vladimír Koubek.

Přípravný zápas v sobotu hrají také fotbalisté FC Písek, kteří doma hostí prvoligový Hradec Králové (10.15).