Teplice v týdnu vydýchávaly debakl 0:5 s Jabloncem a trenér Radim Kučera slíbil na jihu Čech změny v sestavě: „Změny určitě budou, máme konkurenceschopné mužstvo a snad hráči chytnou svoji šanci za pačesy.“

Síly hráčského kádru Teplic si byl vědom i kouč Dynama David Horejš: „Bude to těžký zápas, Teplice v kádru mají plno velice zkušených hráčů. Chceme ale uspět.“

Úvodní tři minuty patřily spíše hostům, první střelu na bránu ale v 5. min. vyslal po faulu na Mészárose z přímého kopu domácí Čolič, trefil však jen gólmana Grigara.

To v 15. min. byl teplický Vondrášek po Moulisově zkráceném rohu gólu blíž, hlavou ale u zadní tyče mířil z kroku vedle tyče.

Pět minut ale udeřilo Dynamo: Mršič kopal roh, gólman Grigar míč vyrazil jen před sebe a Talovierov hlavou zblízka nezaváhal – 1:0!

Hosté ve snaze vyrovnat se tlačili dopředu a měli i několik slibných příležitostí. Ve 35. minutě Moulisovu střelu Vorel vyrazil a Radosta z dorážky překopl. Obrovskou šanci dvě minuty nato měl Řezníček, z několika kroků ale v pádu mířl nad bránu.

Zatímco konec první půle patřil Teplicím, ta druhá začala pro hosty zle, když Radosta ve vápně srazil Čoliče, ten pak kopal penaltu, už třetí v týdnu! - a stejně jako s Pardubicemi a Příbramí i tentokráte ji suverénně proměnil – 2:0!

Hosté pak přece jen zvedli hlavy a snažili se s výsledkem ještě něco udělat. Měli také smůlu, to když v 75. min. po faulu Talovierova na Trubače trefil Moulis dělovkou z přímého kopu tyč. V 79. min. po faulu Králíka na Mareše kopal penaltu teplický Řezníček, gólman Vorel však v pádu jeho střelu k tyči skvěle vystihl a Dynamo tak i svůj třetí letošní zápas vyhrálo.

Dynamo ČB - Teplice 2:0 (1:0) - Branky: 20. Talovierov, 48. Čolič (11). ŽK: Mészáros, Králík, Ekpai – Trubač, Mazuch. Bez diváků. Rozhodčí: Denev – Nádvorník, Váňa. Dynamo: Vorel – Čolič, Králik, Talovierov, Novák – Čavoš, Javorek – Mészáros (75. Ekpai), Alvir (83. Valenta), Mršič (88. Ledecký) – Brandner. Teplice: Grigar – Vondrášek, Gabriel, Mazuch, Černý (71. Hyčka) – Radosta (61. Vukadinovič), Kučera (71. Mareš), Jukl, Trubač (87, Žitný), Moulis – Řezníček.