Mladé – Kaplice B 2:2 (1:0)

Domácí mohli převahu korunovat ve 22. minutě, kdy ve vápně nesmyslně rukou zahrál Rossmüller, ale nařízenou penaltu nejzkušenější mládský hráč Navrátil poslal vysoko nad. Přesto se domácí prosadili a brankou do šatny vedli, když Navrátil napravil své předchozí zaváhání – 1:0.

Do druhé půle udělali hosté změny, které jejich hře viditelně prospěly. Kapličtí daleko více zaměstnávali domácí obranu, ale dlouho bez efektu. Když pak v 71. minutě zapadl centr Topiče za záda oslněného Rybáka, zdálo se být rozhodnuto. Jenomže hosté už za dvě minutky po rohu trefou Jirky snížili a v 82. minutě závěrečný nápor přetavili v remízový cenný bod.

Po faulu na Kubatu zahrával L. Pulec trestný kop a na jeho technickou střelu gólman Brůžek nedosáhl – 2:2. V nastavení mohl obrat dokonat střídající Bendík, ale ve stoprocentní šanci už domácího brankáře neprostřelil – a body se dělily.

Sestava Spartaku: Rybák – Vosátka, Štancl (64. Zifčák), Rossmüller (46. Mokoš), Kubata, Sedláček, Jirka, Mrázik, Preusler (46. Bendík), L. Pulec, Koclíř.

Libor Granec