V tabulce předposlední a již jistě sestupující vyšebrodské Dynamo hostilo rezervu krumlovského Slavoje, která se v odvetách taktéž nemohla chlubit nijak zářivou formou.

V. Brod – Č. Krumlov B 2:6 (1:4)

Domácí nastoupili bez několika klíčových hráčů, a tak od prvních minut udávali tempo hry hosté z okresního města. Slavojáci si také rychle vypracovali dvoubrankový náskok. Dynamáci korigovali na 1:2, když pěknou akci zakončil mladíček Bäuml, ale pak už se zase hrálo podle taktovky fotbalovějších hostů. Ti ještě do půle přidali další dva zásahy a do kabin odcházeli s výmluvným třígólovým náskokem – 1:4.

Po změně stran se stav na ukazateli skóre měnil ještě třikrát, ale opět měli navrch Českokrumlovští, kteří nakonec nasázeli do domácí sítě rovný půltucet branek. Dvakrát se v dresu vítězů radoval útočník Carda, po jedné brance zaznamenali druhý hrot Podskalský, obránce Decarli i špílmachr Fišer a do střelecké listiny se zapsal i náhradní brankář Kejšar, který tentokrát dostal šanci jako střídající hráč v poli. Poslední gólový zásah domácího Dynama v černé sezoně, která končí sestupem do okresního přeboru po dlouhých osmi letech na oblastních trávnících, vstřelil Dibďák – 2:6.

Českokrumlovští si třináctou výhrou v ročníku zajistili umístění na šesté příčce v konečném účtování áčkové skupiny oblastní I. B třídy.

Vyšší Brod: Krotký – Šerhakl ml., Kohout (70. F. Filip), Syrovátka, Harenčák – Dibďák, R. Bäuml, Bartoň ml., Rohlík (46. Cach) – J. Filip, Hulič.

Č. Krumlov B: Hončík – Decarli, Štich, T. Weinhard, K. Zatloukal – Kopřiva, Poláček, Fišer, Perník – Podskalský, Carda (62. Kejšar).

Trenér Jaroslav Jirkal (V. Brod): „Nastoupili jsme s pěti hráči nad čtyřicet let, zbytek byli dorostenci. Kluci se sice snažili, ale na soupeře vůbec neměli. Krumlov byl prostě a jednoduše od začátku až do konce lepší a vysoko vyhrál naprosto zaslouženě."

Hrající trenér Jaromír Štich (Č. Krumlov B): „Poslední zápas nám vyšel a po výborném výkonu zejména v prvním poločase jsme v derby Dynamo přejeli. V první půli jsme dominovali a naše vedení mohlo být ještě vyšší. Ve druhé půli jsme se trochu uspokojili, hráli ve volnějším tempu, přesto jsme zápas v pohodě dotáhli k jasné výhře."