FC Vltava – Č. Krumlov B 1:7 (0:1)

První polovina derby byla vyrovnaná s minimem šancí. Když už se zdálo, že se půjde do kabin za bezbrankového stavu, tak si v rozehrávce neporozuměli brankář Koutský s Krátkým, který v tísni zamířil do vlastní sítě – 0:1.

Do druhé půle šli domácí s vidinou vyrovnání, ale po ztrátě Hoška inkasovali podruhé. Tutovku na kontaktní branku potom po centru Tomana zahodil Březina. Od této chvíle domácím viditelně začaly ubývat síly a krumlovským mladíkům jakoby narostla křídla. Hosté v poslední půlhodině předvedli kompaktní výkon, který korunovali pěti brankami. Na čísle čtyři se zastavila gólová bilance Pimpary a dvakrát se do střelecké listiny zapsal Babouček. Domácí stačili krutý výsledek už jen zmírnit brankou Loudy z pokutového kopu po faulu Kotlára na Míčka – 1:7.

Sestavy – FC Vltava: Koutský – Ra. Krátký, Zayml, Sládek, Ma. Krátký (70. Míček), Hüttner (55. Březina), Toman, Bäuml, Hošek (59. Večerník), Karták, Louda, Č. Krumlov B: Kothánek – Sirotka, Petřík, Wagner, P. Fišer (70. Havel), Žilenko (60. Hermann), Kolaj, Poláček, Cieslar (55. Ma. Kotlár), Babouček, Pimpara.

Hrající trenér Radek Krátký (FC Vltava): „V první půli jsme ještě stačili hrát zodpovědně a zachytávat nebezpečné útoky Slavoje. Vedení jsme hostům darovali. Vidina v podobě vyrovnání nebo otočení výsledku ale byla jen utopií. Krumlovští mladíci potom závratně zvyšovali tempo a uštědřili nám debakl.“

Hrající trenér Jan Petřík (Č. Krumlov): „Chválím celé mužstvo. Na krásném loučovickém hřišti si všichni dobře zahráli. Celá naše dorostenecká lavička se dostala na hřiště a přispěla k vysoké výhře. Střelecky se dařilo Pimparovi s Baboučkem, střed hřiště ovládli Kolaj s Poláčkem, kteří byli motorem většiny našich akcí.“