Český Krumlov B – Lhenice 2:2 (0:2)

První velkou šanci měli slavojáci, když se po průniku Lippla ocitl sám před odkrytou brankou Kroupa, ale vysoko přestřelil. Po rohu Lukeše už Špát skóroval, ale branka pro ofsajd neplatila. A vzápětí trestali hosté, když z protiútoku otevřel skóre Pořádek – 0:1. O několik minut později se situace opakovala. Slavojáci zahrávali roh, ale přišel brejk hostů a Mrkvička upravil na poločasových 0:2.

Po pauze však domácí zvýšili úsilí a zaslouženě srovnali. Už po třech minutách hry centroval do vápna Lukeš a důrazný Špát snížil na 1:2. Z vyrovnání se pak slavojáci radovali v 75. minutě, kdy byl ve vápně sražen pronikající Lippl a nařízenou penaltu jistě proměnil kapitán Hamberger – 2:2. V závěru ještě po pasu Hambergera postupoval sám Poláček, ale s jeho slabým zakončením si Trnka poradil – a body se dělily.

„Vzhledem k průběhu zápasu bod bereme. Obdržené branky po našich rohových kopech ale hodně mrzí. Předvedená hra však konečně snese přísnější měřítko. Hodně byl vidět střední záložník Vacek a v útoku se dařilo Lipplovi,“ hodnotil hrající krumlovský trenér Jan Petřík.

Sestava Slavoje: Fleischmann – Štich, V. Žilavý, Hamberger, Petřík – Lukeš, Kroupa, Vacek, Cieslar (62. Poláček) – Lippl, Špát.

Jan Petřík, Karel Vosika