Č. Krumlov B – Srubec 3:2 (0:2)

Hosté přijeli pouze s jedenácti hráči bez možnosti střídání, přesto byl první poločas v jejich režii. Po špatné rozehrávce Sirotky přeloboval Kothánka z dálky Džakič – a hosté šli do vedení 0:1. I u druhé inkasované branky byl Sirotka, když zahrál před vápnem rukou a po nařízeném trestném kopu ze skrumáže propálil na zadní tyči neobsazený Holzer vše, co mu stálo v cestě – 0:2.

Domácí měli v první půli pouze několik náznaků šancí, ale bez efektu. Nejblíž k brance byl Pimpara, ale zamířil těsně mimo. Po půlhodině musel pro bolesti v koleni odstoupit Sivák, kterého v domácí sestavě nahradil dorostenec Martin Kotlár.

Do druhé půle přišel do útoku Slavoje další dorostenec Carda. Oba zmínění mladíci hru domácích oživili a přispěli k otočení výsledku.

Nejprve se Poláčkův roh dostal až k Sirotkovi, který napravil svá předchozí zaváhání a z brankové čáry doklepl na 1:2. Další Poláčkův centr našel potom hlavu Cardy, který vyrovnal na 2:2. Definitivní obrat přinesl Litvanův centr, který Pimpara sklepnul na zkušeného Haláčka, jenž se zbavil obránce a pohodlně k tyči vstřelil vítězný gól – 3:2. Českokrumlovští tak získali tři body, a to po zlepšené hře ve druhé půli.

„Vítězství jsme tentokrát doslova vydřeli. První poločas se nám vůbec nepovedl, ve druhém jsme ale zabrali a zlepšenou hrou z křídelních prostorů vstřelili tři branky. Hru oživili oba střídající dorostenci Kotlár a Carda. Hodně vidět byl Poláček,“ viděl obrat přímo z trávníku krumlovský hrající trenér Jan Petřík.

Sestava Slavoje: Kothánek – Sirotka, Petřík, Wagner, Litvan – Žilenko, Haláček, Poláček, Cieslar (46. Carda – 81. Němec) – Sivák (31. Kotlár), Pimpara.

Jan Petřík, Karel Vosika